Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нова петиція: кременчужани вимагають призначати керівників комунальних підприємств міста на конкурсних засадах

 

16 августа 2018 10:20

"Керівні посади мають займати люди з високими моральними та професійними якостями".

14 серпня на сайті Кременчуцької міської ради з’явилася нова петиція «Про призначення керівників комунальних підприємств міста на конкурсних засадах». Її подала кременчужанка Олена Марискіна від ГО «Кременчуцький антикорупційний центр».

У петиції значиться наступне:

«Ми,члени Громадської організації «Кременчуцький антикорупційний центр», від імені мешканців Кременчука, з метою встановлення єдиного механізму організаційно-правових заходів щодо призначення на посаду або звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ чи організацій, подолання залишків тоталітаризму, сприяння розвиткові демократичних засад, пріоритетності загальнолюдських цінностей, звертаємося до Кременчуцької міської ради та особисто до міського голови Малецького В.О.з вимогою визначити відповідним рішення міської ради механізм призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Кременчука на конкурсних засадах, що дозволить обирати керівником людину з високими моральними та професійними якостями, на яку покладається відповідальність за економічну та господарську діяльність за ввірене йому підприємство, установу чи організацію та обов’язкове щорічне звітування перед територіальною громадою міста про ефективність роботи керівника підприємства».

У петиції вимагають призначення на посаду керівників комунальних підприємств, установ та організацій на конкурсних засадах. Активісти бажають бачити на керівних посадах людей з високими моральними та професійними якостями. Серед вимог також - обов’язкове щорічне звітування перед територіальною громадою міста про ефективність роботи керівника підприємства.

Збір підписів за дану петицію розпочався 15 серпня о 07.45.

До завершення - 89 днів.

На даний момент підтримало петицію більше 10 осіб.

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться