Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Нова петиція: кременчужанка просить облаштувати в місті "Гриль зони"

 

13 червня 2018 14:40

Пропозиція активітки, що бореться зі смородом.

Вчора на сайті кременчуцької міської ради була опублікована нова петиція "Облаштування у місті "Гриль зон".

Її автор - відома у Кременчуці активістка, що бореться зі смородом, Анна Бутова.

"На початку весни та до пізньої осені кременчучани починають з родинами відпочивати на природі, але на жаль у місті досі відсутні облаштовані місця для відпочинку з можливістю посмажити м'ясо (шашлики, стейки) В європейських країнах дуже відповідально відносяться до питання екології та збереження природи взагалі. В європейських містах облаштовані так звані "Гриль зони" або навіть цілі "Гриль парки", кожен має змогу прийти до "Гриль зони" та посмажити м'ясо. "Гриль зони" облаштовані, як у великих парках так і у вздовж річок. Така практика облаштування" Гриль зони" або цілих "Гриль парків" започаткована і в українських містах. "Гриль зони" є безкоштовні так і на комерційній основі. "Гриль зони" облаштовані мангалами, що унеможливлюють розведення багаття на землі. Також облаштовані столиками з лавочками. У "Гриль зонах", які є приватними та спектр послуг більш комфортний", - йдеться в електронній петиції.

Вона нагадує, що у мережі Фейсбук було влаштоване обговорення питання необхідності "Гриль зони" у місті, і обговорення підтримало багато кременчужан.

Її пропозиція: сформувати робочу групу з представників: благоустрою міста, депутатів, відділу екології, торгівлі, громади міста, зацікавлених підприємців, для обговорення та напрацювання програми по облаштуванню у місті Кременчук "Гриль зон".

Зараз петиція набрала лише 2 підписи.

Нагадаємо, у петиції кременчуцькі активісти вимагають прозорого ведення обліку громадян, що перебувають на квартирному обліку

 

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися