Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

КрАЗи, рециклер, та «Чистий шлях»: що кременчуцькі машинобудівники показали громаді області та губернатору

 

28 листопада 2017 11:25
КрАЗи, рециклер, та «Чистий шлях»: що кременчуцькі машинобудівники показали громаді області та губернатору

Голова Полтавської облдержадамністрації оголосив ідею державного відшкодування щодо підтримки українського виробника.

Сьогодні зранку біля Палацу культури імені Котлова відбулася презентація комунальної техніки, що виготовляється підприємствами Кременчука та Полтави.

КрАЗ показав свою лінійку комунальної техніки. Крюківський вагон завод представив машину «Чистий шлях» з прибирання бордюрів та інші напрацювання в галузі ЖКГ. «Кредмаш» також показав новинки комунальної техніки, серед яких рециклер з переробки старого асфальту на новий. Полтавський завод «Полтавамаш» показав зразки каналізаційних люків.

Разом з керівником області Валерієм Головком та його першим заступником Андрієм Пісоцьким ці зразки оглянули голови територіальних громад регіону.

Після цього у Палаці культури Крюківського вагонобудівного заводу відбулася нарада, де обговорили питання щодо замовлення техніки для міст та сіл області за рахунок бюджетних коштів, а також пропозиції щодо переробки та утилізації побутового сміття.

Перед нарадою на брифінгу В.Головко анонсував співпрацю машинобудівних підприємств із територіальними об’єднаними громадами Полтавщини.

«Машинобудівники представили нам комунальну техніку, яка сьогодні є в арсеналі та виробництві. Ми сьогодні заслухаємо пропозиції від голів територіальних громад на порядок того, що потрібно додатково на виробничій базі. Я думаю, що сьогодні буде фахова розмова з двох сторін: виробники почують запит органів місцевого самоврядування, а ті побачать можливості наших підприємств», - сказав В.Головко.

Губернатор оголосив ідею державного відшкодування щодо підтримки українського виробника.

«Я хотів би бути ініціатором розширення даної програми. Під час приїзду Гройсмана (0 Володимир Грйсман – прем’єр-міністр України) була розмова щодо підтримки українського виробника комунальної техніки», - додав губернатор.

За його словами, уряд на це відреагує уже з наступного року. Сюди також входить з 1 січня 2018 року фінансування в області на місцевому рівні утримання доріг, що також сприятиме підтримці співпраці з нашими виробниками комунальних машин.

Нагадаємо, у Кременчуці наступного року хочуть відремонтувати доріг більш, ніж на 100 мільйонів гривень

 

Відео Олексій Орлов

Фото Олександр Грінченко

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися