Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Оце так: у Кременчуці через дірку в стіні тягали ковбаси і сири

6 вересня 2022 09:15

Судова справа.

Днями Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Ганни Олейнікової розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за обвинуваченням Ігоря та Антона* - раніше не судимих  уродженців м.Кременчука у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.15 ч.3, ст.185 ч.3, ст.. 185 ч.3 КК України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно обвинувального акту, Ігор отримав пропозиція вчинити крадіжку, за попередньою змовою групою осіб, з торгівельного приміщення магазину на вул. Лебединій міста Кременчука.

Ігор запропонував вчинити крадіжку за попередньою змовою своєму приятелю - Антону, на що останній дав свою згоду.

04 березня 2016 року, приблизно о 02.00 хв троє чоловівіків на вул. Лебедину у м.Кременчуці.

Антон за допомогою заздалегідь приготовленого інструменту, проник всередину приміщення. Звідки через отвір став подавати Ігорю і невстановленій слідством особі продукти харчування. Таким чином, чоловіки таємно викрали майно:

Ковбаса «Фермерська» 1 сорту - 11,2 кілограмів, вартістю 64,92 грн. за один кілограм на загальну суму - 727,10 грн.;

Паштет печінковий - 27,4 кілограмів, вартістю - 24 грн. за кілограм на загальну суму - 657,60 грн.;

Грудинка вищого сорту варено-копчена - 20,25 кілограмів, вартістю 60,75 грн. за кілограм на загальну суму - 1230,19 грн.;

Сальтисон оригінальний - 34,5 кілограмів, вартістю 41,58 грн. за кілограм на загальну суму - 1434,50 грн.;

Ковбаса «Пріма» сирокопчена вищого гатунку - 32,45 кілограмів, вартістю 93,50 грн. за один кілограм на загальну суму 3034,07 грн.;

Ковбаса салямі «Кримська» - 45,7 кілограмів, вартістю 74 грн. за кілограм на загальну суму - 3381,80 грн.;

Шинка «Люкс» - 35,4 кілограми, вартістю 33,75 грн. за кілограм, на загальну суму 1194,75 грн.;

Ковбаса «Домашня» напівкопчена 1 сорту - 12,2 кілограми, вартістю 32 грн., за кілограм на загальну суму 390,40 грн;

Ковбаса «Копчена на дровах» - 18,8 кілограмів, вартістю 40 грн. за кілограм на загальну суму -752 грн.;

Ковбаса салямі «Золота» - 24,35 кілограмів, вартістю 72 грн. за кілограм на загальну суму - 1753,20 грн.;

Ковбаса «Елітна» вищого гатунку - 17,8 кілограмів, вартістю 83 грн. за один кілограм на загальну суму - 1477,40 грн.;

Ковбаса салямі «Коньячна» - 53,30 кілограмів, вартістю 67 грн. за кілограм, на загальну суму - 3571,10 грн.;

Ковбаса салямі «Амаретто» - 42,85 кілограмів, вартістю 65 грн. за кілограм, на загальну суму - 2785,25 грн.;

Щіки свинячі копчені 1 сорту - 18,3 кілограмів, вартістю 44,92 грн. за один кілограм на загальну суму - 822,03 грн.;

Зельц - 0,5 кілограмів вартістю 49,92 грн. за кілограм на загальну суму 24, 96 грн.;

Потерпілому завдали збитку на загальну суму 23 тис 236,35 грн.

Згідно обвинувального акта дії Ігоря за вказаним епізодом кваліфіковано за ч.3 ст.185 КК України, як таємне викрадення чужого майна за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у приміщення.

Таким же чином чоловіки спробували винести із приміщення іще низку продуктів харчування.

Однак злочин не було доведено до кінця,  адже на місце злочину прибула служба охорони та Антона було затримано на місці події, а Ігор з місця вчинення злочину зник.

Потерпілому збитки попереджені на загальну суму 3 тис 515,07 грн.

Обвинувачені в судовому засіданні вину у вчинених кримінальних правопорушеннях не визнали, від дачі показань по справі відмовилися . Цивільний позов потерпілого про відшкодування матеріальної та моральної шкоди , завданої внаслідок злочину не визнали у повному обсязі. Просили суд виправдати , так як ніяких злочинів не вчиняли.

 

У судовому засіданні потерпілий пояснив, 4 березня 2016 року з 03.00 до 04.00 йому телефонним дзвінком з пульта охорони приватної охоронної фірми повідомили, що до його магазину відбулося проникнення та затримано особу, яка вчинила проникнення. Працівники служби охорони, яких було 4 особи, показали місце проникнення до магазину, а саме прорубану в стіні дірку. Магазин побудовано із сандвіч-панелей, в якій було зроблено отвір. Зазначений отвір вперше було прорублене у стіні його магазину приблизно за тиждень до цих подій, та було викрадено невелику кількість товару, сигналізація спрацювала, але працівники охоронної фірми не затримали осіб, які вчинили крадіжку, а злякали їх. Після першої крадіжки він провів інвентаризацію товару, який було викрадено приблизно на суму 1 000 гривень. Вдруге отвір був прорублений в тому ж самому місці, після першої крадіжки, але до другої крадіжки цей отвір ним був відремонтований належним чином. Разом з охоронцями вони оглянули територію біля магазину, та знайшли частину викраденого товару ковбасу та м`ясну продукцію. Події відбувалися у темний час доби. Приблизно через 5 хвилин після його приїзду, приїхали працівники патрульної поліції, яких викликали працівники служби охорони.

Обвинувачений Антон надавав слідчому показання щодо того, як він проник до магазину та як його затримали. Він повідомив, що його відправили всередину магазину подавати товар, але обвинувачений постійно змінював показання.

Після того як на вулиці стало світати, потерпілий з працівниками поліції та служби охорони, з обвинуваченим пішли оглядати територію і біля залізничної колії також знайшли товар, а саме ящик з паштетом, також знайшли рюкзак, в якому знаходилися ножиці по металу та різні ключі. Знайдений товар вони занесли до магазину, де з працівниками поліції його переважили та описали. Повернута продукція була частково продана, частково утилізована. Після чого працівники служби охорони поїхали, а працівники поліції забрали обвинуваченого та теж поїхали до відділення поліції .

Загалом було вчинено 4 крадіжки з його магазину,.

Приміщення, з якого викрадено товар він орендує.

У ході розгляду справи  суд приходить до висновку , що органами досудового розслідування не встановлено який саме товар було викрадено фактично у потерпілого , яка його вартість, які йому матеріальні збитки були завдані крадіжкою , сторона обвинувачення не звернулась до суду із клопотання про призначення по справі експертизи для встановлення розміру вартості заподіяної матеріальної шкоди потерпілому.

У результаті, суд обвинувачених Ігора та Антона визнали невинуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.15 ч.3, ст.185 ч.3, ст.. 185 ч.3 КК України та виправдати на підставі ст.373 ч.1 п.2 КПК України у зв`язку із недоведеністю того, що кримінальні правопорушення вчинені обвинуваченими.

Цивільний позов потерпілого до обвинувачених про відшкодування матеріальної та моральної шкоди , завданої внаслідок злочину на підставі ст.129 ч.3 КПК України залишити без розгляду.

Речові докази по справі паштет печінковий 141 шт., брусок сиру «Краснодарський», брусок сиру «Мраморний», ковбаса «Коньячна» - 6 палок, щоковина свиняча 34 упаковки, грудинка свиняча 45 упаковок, зельц 1 шт., ковбаса «Дамські пальчики» - 28 одиниць, які знаходяться на зберіганні у потерпілого ОСОБА_3 відповідно до статті 100 КПК України залишити йому за належністю.

Вирок може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд черезАвтозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської областіпротягом 30 днів з дня його проголошення.

 

Антоніна Озерна

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися