Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 8 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Один із членів групи, що побили до смерті депутата міськради, засуджений до 7 років позбавлення волі

 

7 марта 2018 13:50
Один із членів групи, що побили до смерті депутата міськради, засуджений до 7 років позбавлення волі

Судовий розгляд щодо двох інших обвинувачених, зокрема депутата Миргородської міськради, який створив організовану злочинну групу, відбудеться незабаром.

Миргородський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 31-річним жителем с. Гаркушинці Миргородського району, який разом з іншими членами організованої злочинної групи брав участь у нанесенні тілесних ушкоджень депутату Миргородської міської ради Олегу Супруненку (керівнику міської організації ВО «Свобода»).

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Полтавської області Володимир Зорін.

Обвинувачений засуджений до 7 років позбавлення волі. Його дії кваліфіковані за  ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження з метою залякування потерпілого, що спричинило його смерть, вчинене у складі організованої злочинної групи) та ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб) КК України.

 «Підсудний повністю визнав свою вину у вчиненні злочинів та співпрацював зі слідством», - зазначив прокурор.

Судовий розгляд щодо двох інших обвинувачених, зокрема депутата Миргородської міськради, який створив організовану злочинну групу, відбудеться незабаром. Матеріали стосовно ще одного підозрюваного, який нині перебуває у розшуку, виділені в окреме провадження. 

Нагадаємо, 12 липня 2017 року депутат Миргородської міської ради та його спільники, обравши місце для засідки, чекали на появу іншого депутата Миргородської міської ради, який їхав із роботи. Діючи за заздалегідь розробленим планом, нападники побили потерпілого, а потім, заволодівши його особистими речами, зникли з місця події. Від отриманих тілесних ушкоджень Олег Супруненко 7 серпня 2017 року помер у лікарні.

Під час досудового розслідування встановлено, що депутат Миргородської міської ради (депутат від Радикальної партії Олега Ляшка у Миргородській міськраді Хачатур Хачатрян), через особисту неприязнь до іншого свого колеги, яка виникла на ґрунті розбіжностей у поглядах щодо соціально-економічного розвитку міста, створив організовану злочинну групу для підготовки та вчинення тяжкого злочину. До складу групи він залучив свого брата та жителя Миргородського району. 

 

Ірина Мініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться