9 березня 2019 12:00
Перегляди: ...

Недогледіли батьки.
Вчора, 8 березня 2019 року до Великобагачанської Центральної районної лікарні госпіталізували малолітню дитину 2017 року народження. Про це повідомили в прес-службі Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.
Попередній діагноз дівчинки: отруєння нітрогліцерином госпіталізована малолітня.
Отруєння сталося в побуті через недогляд батьків за дитиною.
Стан здоров’я потерпілої – задовільний.
Довідково:
Нітрогліцерин використовується лікування нападів стенокардії, гострої лівошлуночкової недостатності, у тому числі при інфаркті міокарда (в складі комбінованої терапії), хронічної серцевої недостатності (як доповнення до терапії серцевими глікозидами і діуретиками).
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































