Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 31 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Огляд популярних брендів зоотоварів 

Ми в Telegram

31 січня 2023 14:40

Значна кількість власників тварин люблять їх, не менше ніж власних дітей. Для того, щоб тварина себе чудово почувала, їй потрібне правильне харчування, а також лікування.

Що таке зоотовари? 

Зоотовари – це продукція, створена спеціально для тварин. Вони включають в себе не лише їжу, але й засоби догляду для спрощення життя власників.

Визначення зоотоварів 

Зоотовари товари включають в себе харчування для тварин, корм для собак різного віку. Можна відшукати продукцію для вагітних тварин, або дитинчат. В асортименті зоотоварів можна відшукати іграшки та обладнання, що допомагають у догляді. 

Популярні бренди зоотоварів 

Кожного дня на ринку з’являється величезна кількість виробників, що пропонують свою продукцію власникам тварин. Відомі на весь світ бренди не заощаджують грошей на рекламу.

Огляд популярних брендів 

Серед найбільш відомих брендів, які виготовляють корм для собак та котів, варто відзначити виробників товарів, що відносяться до преміум-класу.

Перелік популярних виробників корма для собак преміум класу:

  • Pro Plan

  • Royal Canin Hypoallergenic

  • Hill’s

Особливості популярних брендів 

Найбільш популярні бренди зазвичай виготовляють товари, які розраховані на власників тварин з різними матеріальними статками. Окремо варто відзначити виробників корму для собак преміум та холістик класу. Продукція преміум-класу виготовляється з натурального м’яса, з додаванням невеликої кількості продуктів. У складі не міститься консервантів та шкідливих компонентів, найдешевшої сировини, як соя або крупа.

Корм холістик виготовляється лише з натурального м'яса, без додавання субпродуктів. Таке харчування призначене для порід, які регулярно відвідують виставки та мають паспорт.

Відгуки про популярні бренди зоотоварів 

Необов'язково висока ціна гарантує чудову якість продукції. Навіть продукція класу холістик може мати негативні відгуки, через індивідуальні особливості тварини та наявність хронічних хвороб.

Позитивні відгуки 

Найбільша кількість гарних відгуків, у виробника Grandorf, який виготовляє гіпоалергенне харчуванням для собак. Власники тварин відмічають, що великі собаки з задоволенням споживають корм. Досить популярним серед власників тварин, вважають корм royal canin, який відноситься до харчування преміум-класу. Серед переваг – відносно доступна вартість та широкий асортимент страв.

Негативні відгуки

Негативні відгуки притаманні для кормів, що належать до економ класу. У своєму складі вони містять велику кількість субпродуктів та вуглеводів, які не потрібні для собак, та негативно впливають на здоров’я тварини.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися