Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 16 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

АКБ «Індустріалбанк» заперечує, що в приміщенні фінустанови проходять збори активістів одного з кандидатів у депутати Верховної ради

 

18 июля 2019 13:15

«АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» не є власником будівлі за адресою вулиця Соборна, 18/14 м. Кременчук з 27 грудня 2018 року.  АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» винаймає лише частину першого поверху будівлі за вищевказаною адресою та здійснює там виключно банківську (операційну) діяльність».

 

АКБ «Індустріалбанк» заперечує, що в приміщенні  фінустанови проходять збори активістів одного з кандидатів у депутати Верховної ради.

Відповідний електронний лист наша редакція отримала від голови правління банку Михайла Букрєєва.

«У матеріалі «Нардеп-тушка Шаповалов идет в Верховную Раду, покупая кременчужан за их же деньги», який оприлюднено 14 липня 2019 року 9:00 на порталі https://kg.ua/news/ розміщено фотоколлаж з використанням фотозображення фасаду відділення АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» з назвою банку та логотипом, а також у матеріалі є згадування АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК». У публікації повідомляється, що в приміщенні АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» проходять збори активістів одного з кандидатів у депутати Верховної ради…

Наступним доводимо до Вашого відома, що АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» не є власником будівлі за адресою вулиця Соборна, 18/14 м. Кременчук з 27 грудня 2018 року.

АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» винаймає лише частину першого поверху будівлі за вищевказаною адресою та здійснює там виключно банківську (операційну) діяльність.

АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» не має інших , крім орендних відносин з власником будівлі за адресою: вулиця Соборна, 18/14 м. Кременчук, а також не володіє інформацією про юридичних або фізичних осіб, яким здаються в оренду приміщення на інших поверхах будівлі.

Таким чином, інформація стосовно того, що в приміщенні АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» проходять збори активістів одного з кандидатів у депутати Верховної ради є недостовірною…»,- сказано у листі.

Кременчуцька газета зназначає, що у статті під назвою «Нардеп-тушка Шаповалов идет в Верховную Раду, покупая кременчужан за их же деньги», яка оприлюднена на сайті  14 липня 2019 року о 9:00, інформація є частково недостовірною.

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться