Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 8 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн: КП "Теплоенерго" повторно проводить відкриті слухання

 

24 февраля 2019 22:05

Реєстрація розпочинається о 7 ранку.

25 лютого  о 8:00  в малому залі № 2 в приміщенні Міського палацу культури (м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 2) відбудуться відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету  «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго».

Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

Це вже вдруге кременчужан кличуть обговорити тему підвищення тарифів на тепло і гарячу воду. 

Адміністрація підприємства зазначає: слухання проведуть, як того вимагає процедура, а чи затверджувати їх - то рішення міськвиконкому. 

Особи, які мають намір взяти участь у відкритих слуханнях (обговоренні), повинні зареєструватися в реєстрі за 1 годину до проведення відкритих слухань (обговорень). Реєстрація розпочинається о 07:00.

Доповнено

9.30 Під вигуки ганьба повторно пройшли громадські обговорення проекту рішення міськвиконкому на встановлення тарифу на тепло і гарячу воду для комунального підприємства «Теплоенерго».

Як і на попередніх, було багато працівників КП «Теплоенерго». Керівник підприємства Віталій Одношевний пояснив, що вони написали заяву на подовжений робочий день і відпрацюють час пізніше.

Ще він повідомив, що хочуть провести зібрання за 45 хвилин. І це сталось ще швидше, бо оголосивши про чинники, які впливають на структури тарифів, про те, на скільки планується здорожчання, і давши виступити лише двом представникам громади, слухання завершили. Під гучні вигуки «Ганьба» першими зал покинули адміністрація комунального підприємства, чиновники, далі працівники громади.

У коментарях журналістам Віталій Одношевний зазначив: слухання пройшли. Документи на встановлення нових тарифів подадуть у міськвиконком і там їх мають затвердити. І то вже справа членів міськвиконкому, чи зважати на рішення сесії міськради щодо накладення мораторію на тарифи на енергоносії. Він неодноразово наголошував, що змушені підняти тарифи лише, щоб привести їх до рівня економічних показників. І головний чинник – то здорожчання газу, яке відбувається на рівні держави. А також виконання вимог державного бюджету щодо встановлення мінімального розміру зарплат.

До речі, всі ці доводи не задовольнили представників кременчуцької громади. Бо керівнику КП «Теплоенерго» закидали, що сам він отримує зарплатню в 60 тис грн на місяць, а представникам адміністрації накручено надбавки за ефективну роботу до 40%.

Крім того, дехто з учасників громадських обговорень обурювався тим, що самі представники адміністрації комунального підприємства і чиновники не реєструвались. Тож є підстава через суд признавати, що слухання недійсні.

Валентина Гордєєва, депутатка Кременчуцької міської ради, зауважила, що у судах розглядаєтьс її справа на скасування раніше встановлених тарифів на тепло і гарячу воду. Тож досвід є.

«Гляньте регламент зібрання був 45 хвилин. А звершили його на 10 хвилин раніше. При цьому не дали виступити всім бажаючим. Я подав заявку і скриньку, та виступити не дали», - під ці слова пильного кременчужанина була точка громадських обговорень.

На діаграмах видно, що очікується здорожчання послуг до 10%.

Обговорення минулого тижня не відбулися: кременчуцькі чиновники вважають, що відкриті слухання тарифів «Теплоенерго» відбулись, та активісти це заперечують

Нагадаємо, 21 лютого на сесії міськради у  Кременчуці ввели мораторій на підвищення тарифів на тепло і гарячу воду. Та погодили аудиторську перевірку усіх теплогенеруючих підприємств Кременчука.

Також нагадаємо,  перед міськрадою зібралися невдоволені тарифами кременчужани та купа правоохоронців.

Також сьогодні стало відомо, що не встигли вступити в дію підвищені розцінки на тепло і гарячу воду, а Полтаваобленерго і Кременчуцька ТЕЦ вкотре оголосили про наміри підняття тарифів.

 Кременчужан продовжують «вбивати тарифами»: обурення громади зростає.

 

 

Світлана Павленко

фото Кирило Воронцов

відео Олексій Орлов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться