Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Оптика для всієї родини

21 березня 2019 11:25

«Зроби клієнту найкращі окуляри по найкращій у місті ціні».

Окуляри сьогодні не просто засіб корекції зору для більшості людей, які мають проблеми з ним, але і модний аксесуар, що формує образ і стиль їх власника.
Бабусі та дідусі користуються окулярами, щоб краще бачити. Дорослі жінки часто носять окуляри для краси та іміджу, чоловіки середнього віку – для солідності, а дівчата та хлопці – щоб ніхто не здогадався, що у них поганий зір.
Доводимо до відома кременчужан, що нещодавно в нашому місті відкрилася ще одна сімейна оптика – оптика «Престиж», асортимент якої підійде для осіб будь якої-статі, віку та життєвої ситуації.
Не можна забувати, що від якості окулярів залежить ваш зір і здоров'я очей. Використання окулярів, придбаних на ринку, лотках і в інших місцях, не призначених для продажу товарів оптичного призначення, далеко не завжди відповідає медичним і гігієнічним вимогам, що пред’являються до даної продукції.
Тому хотілося б внести ясність щодо необхідності придбання окулярів у спеціалізованих салонах-оптиках, оснащених обладнанням, що дозволяє спеціалістам здійснити правильний підбір очкової/контактної корекції і виготовити окуляри з урахуванням індивідуальних особливостей зору кожного клієнта. При виготовленні окулярів вкрай важливим є дотримання міжцентрової відстані зіниць очей при встановленні оптичних лінз в оправу.
Досвідчений оптик-консультант, використовуючи певну формулу розрахунку, визначає відповідність параметрів оправи міжцентрової відстані зіниць очей клієнта і діаметру обраної очкової лінзи, що гарантує правильне виготовлення окулярів майстром оптики.
В оптиці «Престиж» досвідчені консультанти запропонують вам оптимальну корекцію зору та допоможуть вибрати найбільш підходящу оправу і лінзи. Найчастіше в окулярах, куплених на ринку та лотках, стоять лінзи з неправильною кривизною та міжцентровою відстанню, що при носінні викликає головний біль, перевтому очей, підвищення внутрішньоочного тиску, відчуття сухості, різі, печіння очей і подальше погіршення зору. Також в оправі лінзи можуть неправильно вставити, і вони будуть поганої оптичної якості, що негативно відіб'ється на вашому зорі, причому не тільки під час носіння цих окулярів, але і й надалі.
Оптика «Престиж» пропонує широкий вибір готових окулярів з перевіреною міжцентровою відстанню, оправ (металевих, пластикових та комбінованих), контактних лінз та засобів догляду за ними, широкий вибір очкових лінз як бюджетної групи, так і від світових відомих брендів.
Оптика «Престиж» обладнана всім необхідним устаткуванням для проведення належних оглядів та підбору лінз та окулярів.
Оптика «Престиж» ставить перед собою головну вимогу: «Зробити для клієнта хороші окуляри». В роботі оптики «Престиж» головним є принцип: «Зроби клієнту найкращі окуляри по найкращій у місті ціні». Колектив оптики зазвичай намагається встановити із відвідувачем особистий контакт та налагодити довірливі взаємовідносини. І означений принцип в більшості випадків працює, адже більшість клієнтів, які хоч раз співпрацювали з оптикою «Престиж», потім стають її постійними клієнтами.
Географія клієнтів оптик «Престиж» значна. Окуляри з нашої оптики носять у США, Ізраїлі та декількох країнах Європи. Хоча зазвичай серед клієнтів як представники середнього класу, так і люди з невеликим достатком, для яких в оптиці завжди можуть запропонувати прості, але якісні окуляри.
Тому ми можемо сміливо рекомендувати оптику «Престиж» містянам та гостям міста, адже наші спеціалісти працюють з турботою про вас.
В оптиці «Престиж» будуть завжди раді вас бачити та запропонують вам якісні окуляри по цінах, значно нижчих від загальноміських.
Оптика проводить різноманітні акції та надає суттєві знижки постійним клієнтам.

Адреса оптик «Престиж»:
проспект Свободи, 69-А (зупинка «вул. Гвардійська», у приміщенні Полтава-Банку), телефони для довідок: 0676003220, 70-01-72 (вихідний – неділя). Сторінка у Фейсбуку.

вулиця Першотравнева, 36-А (торгівельний центр «Пріма Вера»), телефони для довідок: 0983041772, 0953009214 (працює без вихідних). сторінка у Фейсбуку: ;

вулиця Республіканська, 89 (Раковка, зупинка «Розвилка»), телефони для довідок: 0674758406, 782874 (працює без вихідних). Сторінка у Фейсбуку.

 

 

 

На правах реклами

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися