Кременчуцька газета
Неділя, 4 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Оргазм і прибуток, Як секс на камеру тривалий час «годував» родину кременчужан (18+)

23 вересня 2021 14:00

Кінчили у суді.

Нещодавно Крюківський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Олександра Маханькова розглянув у підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження про обвинувачення  раніше не судимому уродженця м. Кременчука Полтавської області, українця, громадянина України, працює на посаді інженера-електронника у Кременчуцькому ліцеї №11 у вчиненні злочинів, передбачених ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) ч.1, ст.301 ч.3 Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

У невстановлений досудовим розслідуванням час та день перебуваючи за адресою свого місця мешкання Іван* знімав статеві акти зі своєю дружиною Марією, на відеокамеру та завантажував на веб-ресурс з метою отримання незаконного доходу.

Відеозапис з камери він переніс на персональний комп`ютер «IMAC» і зберігав під назвою «TinderTeenBlowjobandCuminMouth».

Продовжуючи реалізовувати злочинний умисел, чоловік з використанням комп`ютера, підключеного до мережі інтернет зареєстрував профіль використовуючи веб-ресурс https://rt.pornhub.com, під ніком (логіном) MonaCharm, який працює на платній та безоплатній основі та надає можливість користувачам, переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за їх участі та завантажував на вказаний веб-ресурс відео файл під назвою «TinderTeenBlowjobandCuminMouth».

В результаті чого, після завантаження відеофайлу, інші користувачі веб-ресурсу почали переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за участю обвинуваченого з дружиною, а він почав отримувати за це незаконний дохід.

У подальшому містянин Іван знімав статеві акти із своєю доужиною та під ніком (логіном) MonaCharm завантажував на веб-ресурс https://rt.pornhub.com відеофайли під назвами «Beautiful Teen do POV Blowjob and Gets Cum in Mouth MissCharm», «Teen Babe does Perfect Blowjob and Passionate Fuck on Chair MissCharm», «SloppyDeepthroatBJformyBoyfriendwithCuminMouth MissCharm», «My Real Orgasm Pose 69 with Cum in the Mouth» та багато інших.

Інші користувачі веб-ресурсу переглядали відео-продукцію порнографічного характеру за участю обвинуваченого з дружиною, а він отримував за це незаконний дохід.

Такі дії  обвинувачуваного органом досудового розслідування кваліфіковані за ч.1 ст. 301 та ч.3 ст. 301 КК України.

У ході досудового слідства між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Мельник В.О., і обвинуваченим, в присутності адвоката Маслової О.С. укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.301 ч.1 та ст..301 ч.3 КК України, а також сприяв розслідуванню кримінального провадження.

Суд затвердив цю угоду.

Обвинуваченого визнали винуватим за ст.301 ч.1 та ст.301 ч.3 КК України та призначити узгоджене покарання:

-за ст.301 ч.1 КК України/епізод№1/ у виді обмеження волі строком на 1 рік;

-за ст.301 ч.3 КК України/епізод 2-28/ у виді позбавлення волі строком на 3  роки.

Відповідно до ч.1 ст.70КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

Відповідно ст.75КК України вирішили звільнити обвинуваченого від відбування призначеного судом покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши 1рік іспитового строку.

Також вирішили стягнути з обвинуваченого на користь держави судові витрати в сумі 3 тис 269 грн за проведення судової портретної експертизи та 1 тис 307 грн за проведення судової мистецтвознавчої експертизи.

Речові докази по справі, , а саме флеш-карту 16 гб 2 шт вирішили знищити.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області протягом 30днів з дня його проголошення.

 

 

Антоніна Озерна

*Імена змінено

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися