Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Особливості, сфера використання та переваги мови програмування PHP

22 жовтня 2022 16:45

 

PHP – це мова програмування, яка входить у топ-10 найпоширеніших продуктів, що використовуються під час розробки веб-ресурсів. Головна особливість у інтерактивності та зрозумілості мови, а також її гнучкості, можливості використання в документах, які створені в HTML форматі. Завдяки тому, що код, який використовується в PHP, відкритий, його можна з легкістю ввести у значну кількість веб-сторінок, що створені на основі інших мов програмування.

Сфера використання мови програмування PHP 

Ця мова розроблялася для сторення веб-сторінок, зокрема динамічного зображення. Головна особливість у гнучкості та універсальності. Саме тому онлайн-курси програмування, дозволяють розробляти програмне забезпечення для роботи на windows та linux. Незалежно від оперативних систем, продукти створені з використанням мови PHP, відкриваються без проблем майже на всіх персональних комп'ютерах.

Варто зазначити, що саме на базі мови програмування PHP створені досить відомі платформи:

  • Блокові платформи joomla та WordPress. Це досить прості блокові або коробкові системи, які дозволяють абсолютно безкоштовно створювати невеличкі інтернет-магазини, інформаційні сайти або візитівки. До них пропонують платні додатки, що дозволяють дещо урізноманітнити сайт. Такі платформи не підходять для роботи маркетплейсів, інтернет-магазинів з широким асортиментом.

  • 1С Beatrix. Як не дивно, але ця платформа також створена з використанням мови PHP, для більш серйозних проектів, що вимагають досить високої потужності та швидкості роботи. Саме таку платформу використовують для створення великих маркетплейсів та інтернет-магазинів, з широким асортиментом товарів.

На базі PHP можна створити справді універсальні та незвичні проекти, які мають величезну потужність.

Переваги та недоліки мови програмування PHP

Не дивлячись на те, що ця мова програмування зовсім не нова, але вона не втрачає своїх позицій, через гнучкість та універсальність,  можливість підлаштовуватися під відповідні запити користувачів. Зокрема, головне завдання мови – це створення гнучких та динамічних веб-ресурсів, які постійно розвиваються, вдосконалюються, змінюються.

Варто відзначити високу швидкість створення сайтів та веб-ресурсів на базі мови PHP, через її гнучкість, універсальність та простоту. Вартість розробки буде значно нижчою, ніж на інших мовах програмування. При необхідності початковий код можна вдосконалювати та змінювати. Використовуючи PHP у поєднанні з мовою текстових документів HTML, можна створювати динамічні та різнобарвні сторінки, які чудово підходять для розробки лендингів. Це прискорює роботу, та дозволяє рекламувати кожен окремий товар у великих маркетплейсах.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися