Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 25 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Особливості встановлення підвісного унітаза

Ми в Telegram

8 серпня 2022 16:40

Деякі користувачі вважають, що встановлення сантехніки - це досить проста справа, яку виконає навіть аматор. Але це не зовсім так, особливо, якщо мова йде про сучасні пристрої з новою технологією. Необхідно, щоб подібні роботи виконував спеціаліст з сайту https://kremenchug.kabanchik.ua/category/santehnik, що чудово розуміється на нових технологіях у сантехніці. Зараз величезну популярність отримали сантехнічні вироби, з вмонтованою інсталяцією. Також дуже популярні підвісні системи, які спрощують догляд за сантехнікою та візуально розширюють невелике приміщення. Проте встановлення такої сантехніки потребує наявності досвіду, а також розуміння у конструкції систем.

Поширені помилки при встановленні підвісного унітаза

Наразі найскладніше встановлювати саме підвісні системи, тому що вони вимагають не лише певного досвіду у сфері сантехнічних робіт, але й потребують навичок у роботі з гіпсокартоном та іншими матеріалами, завдяки яким вдається створити інсталяцію та приховати конструктивні елементи всередині стіни.

Зазвичай встановлення підвісного унітаза виконують ще до того, як зробити ремонт. Це допомагає приховати недоліки, які можуть бути допущені в процесі встановлення системи. Виконати роботи вчасно та правильно допоможуть сантехніки, яких потрібно шукати на сайті Кабанчик. Це унікальний сайт, який дозволяє запропонувати роботу досвідченому спеціалісту, з гарними відгуками. Це дозволяє зекономити гроші, час та нерви.

Основні помилки, які допускають майстри під час встановлення підвісного унітаза:

  • Неправильні заміри, в результаті чого доводиться переробляти або удосконалювати вже зроблений ремонт або систему. Саме тому необхідно на лише виконати заміри, але й зробити ескіз інсталяції, з чіткими замірами та точками, за яким система буде з'єднуватися зі стінкою.

  • Важливо не забути про допуски, а також товщину листів, які використовуються для інсталяції. Щоб сховати бачок та систему, яка здійснює змив, використовують гіпсокартон або спеціальну дошку. 

  • Дошка - це найкращий варіант через простоту в обробці і додаткову міцність. Гіпсокартон дешевший, проте вимагає витратити значно більше часу, щоб приховати інсталяцію.

Як уникнути помилок, встановлюючи підвісний унітаз?

Якщо неправильно розрахувати навантаження, то у зоні кріплення чаші до поверхні стіни, на кераміці, можуть з'являтися тріщини емальованого покриття. Це недопустимо, та означає, що майстер неправильно розрахував навантаження. Якщо на такий підвісний унітаз сяде людина з великою вагою, це не призведе до поломки, але може спричинити появу тріщин, які стануть суттєвим естетичним дефектом.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися