Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отак возять пільговиків - на дачі в Чикалівку і на Деївське кладовище дістатися проблематично


26 июня 2019 14:20

Депутатське звернення.

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Плескун виніс на засідання сьогоднішньої сесії два своїх звершення.

Одне з них стосується роботи міського транспорту.

До нього звернулись мешканці мікрорайону Раківка щодо вирішення питання транспортного сполучення по автобусним маршрутам №№  25, 26, на Деївське кладовище, с. Чикалівка (дачі).

«Мешканці скаржаться на відсутність перевезень по маршрутам №№ 25, 26, адже цей маршрут забезпечував перевезення пасажирів з одного кінця міста в інше без пересадок і дозволяв економити кошти на проїзд. Маршрут дозволяв швидко дістатися з різних кінців міста працівникам підприємств на свої робочі місця та додому.  Громадяни незадоволені умовами перевезення на Деївське кладовище, адже курсує за цим маршрутом невеликий автобус один раз на тиждень, що не забезпечує перевезення всіх пасажирів, адже їх обсяг великий», - виклав суть проблеми О. Плескун.

Депутат стверджує, що зараз не забезпечено в достатньому обсязі перевезення до дачних кооперативів, що розташовані в селі Чикалівка.

«Внаслідок того, що ПАТ «КВБЗ» на в змозі забезпечити ці перевезення на рівні минулих років, в зв'язку зі зношеністю власного транспорту, громадяни зіткнулися з проблемою неможливості потрапити на свої дачні ділянки, а це особливо стосується пенсіонерів, для яких дачна ділянка для вирощування овочів та фруктів є єдиним джерелом існування, зважаючи на мізерний розмір пенсій», - акцентує увагу депутат міськради. 

Його вимога: якнайшвидше вирішити всі питання щодо забезпечення пасажирських перевезень по вищезгаданим напрямкам в достатньому обсязі.

Це звернення О. Плескуна підтримали колеги.

Тут не можна не згадати про те, що бачать кременчужани. А саме величезні білборди, де команда нинішнього нардепа Шаповалова хвалиться, як добре в Кременчуці налагоджено робота автобусів, що возять пільговиків на дачі.

Тож виходить, що не так все гладко, як намагаються переконати кременчужан. І чергова брехня від депутата –кнопкодава?

Нагадаємо, кременчуцьких пільговиків на дачі тепер возять лише за проїзними квитками.

Дивіться: Онлайн-трансляція: XXXVII(37) сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 26 червня 2019 року.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться