Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: мера притягують до відповідальності по факту корупції

 

15 августа 2018 12:30

Справа стосується мера Світловодська.

 

Мера Світловодська Валентина Козярчука притягують до відповідальності по факту корупції. Про це пише видання http://svetlovodsk.com.ua

За даними видання, 13 серпня відбулося судове засідання під головуванням судді Олександра Андріянова по справі 401/1198/18 щодо адміністративного правопорушення, скоєного Валентином Козярчуком.

Валентин Козярчук на суд не з’явився, про причини відсутності суд не повідомив.

Під час засідання стало відомо, що Козярчук Валентин Валентинович, обіймаючи посаду Світловодського міського голови, будучи, згідно підпункту "б" пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомив у десятиденний термін Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані після отримання 26.03.2018 доходу (у вигляді грошових коштів) у розмірі 977829,00 грн, згідно договору купівлі-продажу від 02.09.2017р., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, установлених на 1 січня 2018 року (тобто суму 88 100 гривень), чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Часом та датою вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, є 00:00, 06 квітня 2018 року, коли особа зобов’язана подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

З протоколом Валентин Козярчук ознайомився, проте не надав управлінню жодного повідомлення чи письмового пояснення з даного приводу.

21.05.2018 року Валентин Козярчук заявив клопотання про надання йому можливості підготувати пояснення, хоча після декількох запрошень до приміщення управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України не прибув і ніяких пояснень не надав. Цей факт теж зафіксовано у протоколі.

Прокурор Євген Голина попросив суд зупинити розгляд справи до моменту явки Валентина Козярчука на судове засідання та застосувати примусовий привід останнього на наступне засідання.

У сторони захисту були прямо протилежні заяви та клопотання: не зупиняти розгляд справи і не застосовувати примусовий привід для Валентина Козярчука.

Вислухавши прокурора і адвоката, суддя оголосив (після короткої перерви) ухвалу суду: зупинити розгляд справи до моменту явки Козярчука на судове засідання, у разі його ухиляння, застосувати примусовий привід.

Наступне засідання призначено на середу, 20 серпня. Початок о 14:30.

 

Тетяна Дроздова, http://svetlovodsk.com.ua

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться