Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 20 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: у приміщенні кременчуцької школи №17 облаштували меблевий цех

 

2 февраля 2018 14:55

Цех прибрали за сприяння місцевої прокуратури. Також  вирішено питання матеріального забезпечення дітей сиріт коледжу транспортної інфраструктури.

Кременчуцькою місцевою прокуратурою протягом минулого року було направлено до суду 9 позовів, що стосувались сфери ювенальної юстиції на загальну суму 443 тис. грн.

«Зокрема, було визнано недійсним договір  оренди нежитлового приміщення Кременчуцької  загальноосвітньої школи № 17 «Вибір»  ім. М.Г.Неленя.Приміщення, всупереч вимогам Закону України «Про освіту», було передано в оренду під розміщення цеху для збирання корпусної меблі. За результатами судового розгляду, договір розірвано, фізична особа-підприємець, згідно акту прийому – передач, повернула навчальному закладу орендоване приміщення. Таким чином, громаді міста повернуто нежитлове приміщення та  вартістю 373 тисяч  гривень», - повідомляє Кременчуцька місцева прокуратура.

Крім того, у вересні минулого  року Кременчуцька місцева прокуратура звернулась із адміністративним позовом в інтересах держави до Державного вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури», Міністерства освіти і науки України про визнання бездіяльності щодо матеріального утримання студентів цього навчального закладу, які є сиротами чи позбавлені батьківського піклування.

Під час судового розгляду відповідачами внесені зміни до кошторису Коледжу та виділено кошти на виплату встановленої законодавством допомоги вищеназваної категорії студентів на загальну суму 43 тисяч 197 гривень

«Також у  2017  року за сприяння місцевої прокуратури велась робота для створення безпечних умов руху транспорту і пішоходів поблизу навчальних закладів міста. У результаті проведених за даним рішенням суду робіт територія, прилегла до 18 навчальних закладів міста Кременчука обладнана відповідними дорожніми знаками в обох напрямках руху, поновлено дорожню розмітку, межі пішохідного переходу, встановлені пішохідні світлофори, виконано поточний ремонт тротуарів, дорожнього покриття», - такий перелік заходів, що стосувались навчальних заходів.

Робота Кременчуцької місцевої прокуратури на даному напрямку діяльності триває.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться