Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Закаблуками та гопаком танцювала Україна у кременчуцькому «Сузір'ї Дніпра»

 

15 червня 2017 08:55
Закаблуками та гопаком танцювала Україна у кременчуцькому «Сузір'ї Дніпра»

Відбувся яскравий звітний концерт «З Україною в серці» кременчуцького зразкового ансамблю народного танцю.

Танцями майже з усіх куточків України запалював публіку зі сцени міського Палацу культури зразковий ансамбль народного танцю «Сузір'я Дніпра» різнобарвним звітним концертом «З Україною в серці».

Під звуки трембіти дух свободи та краси західних регіонів передала композиція «Мальовниче Прикарпаття». Далі почулись акорди запальної польки-волинянки. Непростими танцювальними конструкціями юні кременчужани у парах відбивали закаблуки, між цим юнаки виконували складний гопак.

Варто відмітити, що гопак у «Сузір'ї Дніпра» танцюють навіть найменші хлопці ансамблю, чим здивували публіку у яскравій «Веселусі». «Розпрягали коней», витанцьовуючи танці Херсонщини, і козачим переплясом представили Одещину.

Непроста та захоплююча тамбуринка виконувалася з легкістю та професіоналізмом старшою групою вихованців. Ніжні, яскраві емоції передав парний тандем вокалістів ансамблю: Ніколь Герасименко та Максима Орлова, які виконали композицію «Василинка».

У жодному танцеві не повторювались костюми учасників, і по кожному з них знаючі гості впізнавали регіон танцю: Волинь, Прикарпаття, Коломию. Вступали у танок мініатюрні метелики та скринькові чоловічки, тендітні вишивальниці, сильні козаки. Було представлено кілька прем'єр ансамблю та друзів: зразковий ансамбль пісні та танцю «Дитячий світ» та зразковий вокальний ансамбль «Задзеркалля».

Під завершення танцювального дійства засновники колективу Олександр та Наталя Маренкові привітали трьох випускників ансамблю, що протанцювали тут з самого малечку. Їм вручили дипломи, нагороди та подарунки.

Сувенірними призами привітала випускників-танцюристів і Кременчуцька газета.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися