Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 11 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

25 років на сцені: свято карси і грації подарували кременчужанам учасники народного ансамблю спортивного бального танцю «Дует»

 

18 мая 2019 12:00

На сцену вийшли всі вихованці.

Вчора у палаці культури «Нафтохімік» народний ансамбль спортивного бального танцю «Дует» дав великий концерт з нагоди 25-річного ювілею. Виступали не самі танцюристи-бальники, а й запросили інші колективи палацу культури.

Ще на початку ведучий згадав, що «Дует» завжди працював саме в цьому палаці культури відтоді, як був створений в лютому 1994 року.

А беззмінним керівником колективу з початку його заснування є професійний тренер член Всеукраїнської Федерації Танцювального Спорту Ігор Володимировия Шапран.

Зараз керівником колективу є і колишня учасницю «Дуету»  Анна Коваль. Вона 8-річною дівчинкою прийшла в колектив, а далі Ігор Володимирович запросив її стати одним з керівником. З того часу минуло 11 років.

Якщо згадати історію, то у серпні 1994 року відбувся перший виступ колективу на святі, присвяченому Дню Незалежності.  З 1994 по сьогоднішній день ансамбль спортивного бального танцю «Дует» і його пари беруть участь у багатьох престижних Міжнародних змаганнях і чемпіонатах України зі спортивних бальних танців, де неодноразово ставали фіналістами і призерами цих змагань.

Ансамбль брав участь у всіх святкових концертах, фестивалях і конкурсах, що проводяться в Кременчуці, Україні та за кордоном.

На жаль, сам Ігор Шапран не зміг бути присутнім на цьому концерті за станом здоров’я. Та чимало теплих слів звучало на його адресу.

Адже справжнім сюрпризом став фільм, який підготували колишні учасники «Дуету». Не всі вони стали професійними спортсменами, та з захопленням розповідали, як про тренера, так і про ті часи, коли вони були однією дружньою і міцною родиною. Дехто залишився в Кременчуці, а декого доля розкидала по світу. Були привітання з Києва, Харкова і навіть з США.

Про те є і такі, які стали професійними хореографами. І старт -потужний і надіний - отримали саме в Ігора Шапрана в «Дуеті».

Через відеозвернення Ігор Шапран отримував слова вдячності і побажання здоров’я,  а нинішні учасники колективу – боротися і йти до своєї мети, незважаючи ні на що.

До речі,  дехто з вихованців минулих складів колективу теж прийшов на концерт, у декого вчора на сцені виступали діти.

Та все ж це було справжнє свято краси, грації і його величності танцю. І якщо старші вихованці «Дуету» вражали чіткістю рухів і майстерністю. То наймолодші до сліз зворушували дитячою безпосередністю.

Керівник колективу Анна Коваль нагадує, що в «Дует» приходять дітки з 3 років. Спочатку їх танці мало чим нагадують бальні - заняття проходять в ігровій формі. Далі з цих малюків виростають професіонали. І навіть завершуючи навчання в школі, діти не покидають колектив. У старшій групі "Дуету" (це 14- 20 років) є студенти, молодь, що працює. 

Не можна не відмітити костюми. Особливо в номері «Живі коктейлі».  Це було неймовірно!  Не можна було не  помітити і того, що номери були так вибудовані, щоб дати можливість всім вихованцям продемонструвати свій талант.

Сміливо можна стверджувати п’ятниця, 17 травня 2019 року, увійшла в історію Кременчука, як свято бального танцю, як визнання таланту колективу «Дует», колективу з 25-річними традиціями.

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться