
Мінсоцполітики і «Нафтогаз» спростили цю процедуру для пільгових категорій.
Субсидіантам стало легше змінити постачальника газу.
Про це розповіли у Сніданку з 1+1, пише ТСН
Міністерство соціальної політики та НАК «Нафтогаз» спростили цю процедуру для пільгових категорій населення. Тепер таким споживачам не потрібно особисто відвідувати або інформувати управління соцзахисту населення про зміну постачальника. Між цими організаціями буде налагоджений обмін інформацією в електронному форматі.
Такі зміни запровадили саме в умовах пандемії коронавірус, аби зменшити поширення вірусу.
Нагадаємо, що уряд встановив максимальний тариф на газ для населення - це 6 грн 99 коп за кубічний метр. Однак, деякі компанії пропонують нижчі тарифи. Від серпня минулого року українці мають можливість самостійно обирати і змінювати постачальника газу.
За матеріалами відкритих джерел






























































