Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 22 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Озеро на перетині села Мала Кохнівка та Третього Занасипу віддали Кременчук АКВА-СЕРВІС, а тепер вносять зміни (Доповнено)

 

28 вересня 2021 14:40

У комунального підприємства «Кременчук АКВА-СЕРВІС» додасться роботи.

На засідання сесії Кременчуцької міської ради виносять питання про закріплення території озера на перетині села Мала Кохнівка та Третього Занасипу Кременчуцької міської територіальної громади за КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» для утримання, в тому числі, виконання комплексу заходів, спрямованих на запобігання забрудненню, засміченню та виснаженню водних ресурсів, розчищення, збільшення водності, покращення рекреаційної спроможності водойми та її екологічного стану.

Тож вносять відповідні зміни у Програму.

Також потрібно збільшити загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми та коштів міського бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених діючим законодавством України на суму 33 тис 268 грн (було 11 млн 319 тис гривень, стало 11 млн 352 тис гривень).

Депутатам пояснять: останній час пильну увагу та занепокоєння громадськості викликає екологічний стан р. Дніпро та Сухий Кагамлик. Спостерігається заростання очеретом та водоростями водоймищ, пониження ґрунтових вод. Робота багатофункціональної самохідної установки «TRUXOR» забезпечить розчистку пляжів усіх визначених місць масового відпочинку. Протягом 2020 року було скошено водоростей та очерету на  площі у 166,9 тис. м² та вивезено і утилізовано 453 м³ відходів. Придбаний трактор КАТА КЕ 504 дозволить бути незалежними від сторонніх організацій при збиранні та транспортуванні відходів, що прискорить роботу бригади благоустрою та можливість проводити підрядні роботи населенню та організаціям, а отриманий прибуток направити на покращення матеріально – технічної бази підприємства».

Доповнено:

Сьогодні на сесії міської ради депутати дали згоду на внесення відповідних змін.

Нагадаємо, Кременчуцькі рятувальники на воді опікуватимуться і озером на Третьому Занасипі (Доповнено)

 

 

Світлана Павленко

Фото з інтернету

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися