Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Пасхальне послання Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая

22 квітня 2022 14:30

Возлюблені у Господі брати та сестри, вірні чада Української Православної Церкви! Настав довгоочікуваний день Великодня Христового, нашого найбільшого свята, нашого високого духовного торжества. Ми пройшли терени Великого Посту, ми молилися за особливими Богослужіннями, повними глибини і мудрості, в яких відображено духовний досвід, що дійшов до нас із глибини віків. І ось тепер світ знову чує благу вість про Воскреслого Господа. Усі, хто здатний вмістити цю істину, переповнюються величезною радістю. Це особливе почуття, бо сходить з небес. Господь обіцяв своїм учням: «…щоб радість Моя у вас перебувала, і радість ваша буде повна» (Ін. 15:11).

Господь прийшов у цей світ, щоб показати Свою любов до людини. Він прийняв хресні страждання, щоб звільнити нас від гріха. І воскрес, щоб дарувати нам  життя, сповнене істини. Замість сумнівних благ так званого цивілізованого буття, Він дарує нам Свій мир. Для того, щоб прийняти цей мир, потрібно не просто змінитись, потрібно стати новою людиною. Господь каже нам через пророка: «Відкиньте від себе всі гріхи ваші, якими згрішили ви, і сотворіть собі нове серце і новий дух» (Єз. 18:31). Справжня віра у Воскресіння Христове перетворює кожного, творячи в нас храм Святого Духа.

Сьогодні ми святкуємо Великдень  в особливих умовах. Війна змінила життєвий уклад кожного з нас, торкнулася всіх. В таких умовах нам необхідно зберегти у собі людський образ. Ми з особливою гостротою, з болем у серці сприймаємо сьогодні слова «життя» та «мир». Для християн зрозуміло, що це благодатні дари Божі. Однак навколо нас зараз безліч розгублених, пригнічених людей, які потребують допомоги, елементарних речей, втіхи. Допомагаючи їм, ми повертаємо багатьом надію, віру в людяність. «Hосiть тягарi один одного i так здiйсните закон Христа» (Гал. 6:2) – так звертається до нас апостол Павло. З Божою допомогою, у світлі Його істини, попрацюємо на цій благородній ниві.

Дорогі брати та сестри! Вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням! Нехай милосердний Господь зміцнить у вас віру, сповнить любов'ю і благодаттю, благословить добрим здоров'ям і духовною силою! Той, Хто Своїм Воскресінням переміг смерть, нехай дарує всім нам довгоочікуваний мир та спокій!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Миколай, митрополит Кременчуцький і Лубенський.

Пасха Христова, 2022 р.


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися