Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 18 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Що помічають кременчужани, а головний патрульний Борзенко не хоче бачити

 

19 червня 2019 14:45

Головний патрульний коп Кременчука чекає фактажу.

Сьогодні, 19 червня, командир батальйону патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко дав свою першу прес-конференцію на посаді.

Серед інших питань кременчуцькі журналісти озвучили проблеми, які хвилюють містян. Їх люди піднімають у соціальних мережах, заявляючи при цьому, що реакція патрульної поліції недостатня.

Зокрема, журналісти поцікавились, чому у спеку, під час температур за яких рух великовантажного транспорту заборонено, патрульні пропускають фури в місто. Як наслідок, руйнування дорожнього покриття.

Та Олександр Борзенко почав вимагати фактажу, говорячи, що просто не був на місці і не бачив ситуації.

При цьому ще нагадав, що фури із продуктами, які швидко псуються, небезпечними речовинами пропускають навіть у спеку.

Та виходить, що у Кременчук провозять саме вищезгадані вантажі, бо як пояснити той факт, що у місті з'являються листівки, у яких люди обурюються тим, що великовантажний транспорт псує дороги.

Здивуванням, а то навіть відкриттям, стало для пана Борзенка ще дві міські проблеми. А саме: нічні гонки по вулиці Першотравневій і гуляння в дворах центральної частини міста.

Дивно, що ці проблеми новий головний патрульний коп Кременчука не вважає за пріоритетні.

Бо звинуватив, самих кременчужан.., що їх не розв’язують. Мовляв, чому вони не звертаються на лінію «102». Були б звернення – була б реакція. А зауваження журналістів, що за більш ніж десятилітню історію цих нічних гонок систематичні звернення від мешканців багатоповерхівок залишились непоміченими.

Був на прес-конференції і фактаж, як того хотів Олександр Борзенко. Та й тут журналістів чекало розчарування.

Перед візитом до головного патрульного міста на одному із майданчиків міста помітили нетверезого чоловіка, який спав … прямо на дитячій гойдалці. Це вдень, коли гуляють діти, коли в дворах людно.

І на цей фактаж О.Борзенко знайшов відповідь – а саме вказав журналістам, чому вони не повідомили на лінію «102». Та тут варто зазначити, що ситуації з тим, що нетверезі чоловіки за ліжко обирають чи то лавочки в дворах, чи просто східці біля під’їздів трапляються не рідко, і журналісти практикували звернення на лінію «102». Та майже завжди патрульні приїжджали тоді, коли «сплячі» покидали місце відпочинку.

«Ми не можемо поставити на кожному кутку патрульного. Є ж першочергова робота», - зазначив О. Борзенко.

Та є надія, що перша прес-конференція не завершилась, як гласить мудрість «балакали, балакали, сіли і заплакали», бо О. Борзенко пообіцяв зустрічатися з журналістами регулярно. І обговорювати міські проблеми.

Кременчуцька газета повідомляє, що наступна зустріч вже 3 липня. Тоді журналісти зможуть передати головному копу проблеми міста. Тож закликаємо надсилати нам фіксацію міських проблем, про які зможемо передати О. Борзенку.

Нагадаємо, новий головний патрульний коп Кременчука Борзенко: «Якщо побачу позиви від старої міліції в нинішній поліції, то я піду»

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися