Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Перехід на протокол HTTPS сприятиме розвитку сайту

 

24 вересня 2020 08:05

Стандартний протокол передачі даних в мережі HTTP поступово поступається більш сучасному і безпечному – HTTPS. З 2014 року компанія Google включила його в свій алгоритм ранжування, і його вага з кожним роком тільки зростає. Відрізняє даний протокол наявність додаткового шифрування за допомогою SSL. Строк дії даного сертифікату обмежений, тому його варто постійно контролювати. Перевірити дійсність цифрового підпису можна на сайті Deltahost.ua - https://deltahost.ua/ssl-check-service.html. Також сервіс допоможе своєчасно оновити сертифікат у випадку закінчення його дії.

Які переваги у HTTPS?

Додаткове шифрування робить з’єднання з сайтом більш захищеним, тому Google активно стимулює власників інтернет-ресурсів переходити на цей протокол. І переваг у передачі даних за допомогою HTTPS існує дійсно чимало:

  • шифрування даних, що забезпечує їх захист від перехоплення;
  • збереження цілісності інформації і фіксування будь-яких її змін;
  • автентифікація сервера, що захищає користувачів від перенаправлення.

Таким чином, головним плюсом HTTPS є підвищений рівень веб-безпеки користувача. Протокол захищає особисті дані відвідувачів сайту, такі як прізвища, номери карток, дати народження, номери телефонів і т. д. Створюючи акаунт на порталі, користувач зможе бути впевненим в тому, що ця інформація не потрапить в руки зловмисників. Завдяки цьому сайти з HTTPS користуються більшою довірою відвідувачів, а значить – дають змогу розширити аудиторію і підвищити її лояльність. Окрім того, перехід на захищений протокол дає можливість покращити свій SEO рейтинг, вийти на вищі позиції в ранжуванні пошукових систем.

Кому в першу чергу потрібен HTTPS?

Перехід на захищений протокол HTTPS не передбачає складності. Більш детально дізнатись, як саме це зробити максимально просто і швидко, можна за допомогою сервісу Дельтахост. В першу чергу звернути увагу на таку можливість варто інтернет-магазинам, банкам, різноманітним онлайн-сервісам, соцмережам та іншим проектам, що оперують особистими даними користувачів. Це може бути не лише фінансова інформація, але і відомості про сторінки, які відвідує людина, певні приватні повідомлення тощо. Тобто всі дані, які можуть використати зловмисники для отримання неправомірної вигоди.

Експерти вважають, що безпечне з’єднання у недалекому майбутньому стане однією із найважливіших характеристик ресурсу. Уже сьогодні безліч людей надає перевагу саме захищеним сайтам при здійснені покупок, замовленні послуг і т. д. Тому відсутність HTTPS може негативно вплинути на позиції порталу і призвести до втрати користувачів

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися