Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Перелік вмінь та вимоги до веб-програміста

Ми в Telegram

26 січня 2022 08:45

Веб-програміст - це людина, яка працює з інтернет-технологіями при створенні сайтів. Фахівцеві потрібно вміти просто і зрозуміло донести до замовника інформацію, а якщо він вимагає неможливого, то пояснити, чому це не можна реалізувати. Широкий асортимент вакансій можна знайти на сайті LoginCasinoWork, де представлені варіанти з достойним рівнем зарплатні.

Що повинен вміти веб-програміст?

Існує декілька основних вмінь, які повинен мати web программист в сучасному світі:

  • Розумітися на чужому коді. Іноді над проектом працює команда, тому програмісту потрібно вміти розбиратися в чужому коді, розуміти, як він працює, і чому він побудований саме так.
  • Якщо замовнику не потрібно нічого розробляти, то варто зрозуміти, які є помилки і як їх виправити. У такій ситуації теж потрібно вміти аналізувати чужий код.
  • Розробляти frontend і backend порталу. Ці частини порталу можуть розроблятися різними людьми. Але навіть в такому випадку потрібно знати, що відбувається з іншими модулями порталу.
  • Супроводжувати сайт. Нерідко програмісти залишаються в проекті і стежать за роботою порталу. І якщо виникають якісь помилки або збої, усувають їх.

Які технології веб-розробки використовує програміст?

Поширені технології:

  • HTML - це мова розмітки, що використовується для опису загального зовнішнього вигляду сайтів в зрозумілому для браузера вигляді. Після процесу інтерпретації, веб-оглядач відображає сторінку на екран монітора. Починаючи з HTML5, мова повністю перейшла на DOM-об'єктну модель документа.
  • CSS - це мова опису стилів для браузера. Якщо HTML переважно обробляє блоки вмісту, теги і елементи, будуючи сухий каркас сайту, то від CSS залежить те, як буде виглядати сайт.
  • PHP - це скриптова мова серверного програмування. Завдяки їй, сайти стають динамічними порталами, реалізуються форми реєстрації, авторизації, завантаження, коментарів. Незважаючи на величезні хвилі критики цієї мови, при грамотному використанні, вона дозволяє створювати швидкодіючі системи з достатнім рівнем безпеки.

Як стати веб-програмістом?

Є вузи з окремими напрямками навчання веб-розробки. Але знання можна отримати і самостійно. Вирішальним фактором при прийомі на роботу стає досвід в реальних проектах. Шукайте стажування, читайте літературу, стежте за тим, що відбувається в світі технологій та постійно вдосконалюйте свої навички.

Почніть участь у розробці невеликих проектів, де не потрібен великий досвід та поступово рухайтеся вперед. Типовим місцем роботи веб-програміста є web-студія, компанія з відповідною посадою або Фріланс-біржа. Плюсом діяльності на фрілансі є вільний графік, вибір замовника, самостійне призначення ціни за свою діяльність. Перевагою роботи в офісі та студії є гарантія постійної зарплатні і потоку замовлень.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися