Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Переваги та недоліки магістральних фільтрів для очищення води

13 жовтня 2022 12:55

 

Якість людського життя багато в чому залежить від якості питної води. Щобільше, наш фізичний та психічний стан також залежить від її чистоти. На жаль, вода в наших трубопроводах просто непридатна для пиття. Для розв'язання проблеми були винайдені різні засоби очищення води, серед яких особливо популярний фільтр магістральний. Він встановлюється безпосередньо у водній лінії, очищаючи рідину в належному режимі.

 

Особливості та переваги магістральних фільтрів

Пристрої для фільтрування води цього типу встановлюються біля входу в систему водопостачання квартири, будинку або котеджу. Вони зроблені у вигляді колби, у якій є очищувальні елементи, та можуть видалити шкідливі домішки як з холодної, так і з гарячої води.

 

Залежно від ступенів очищення магістральні фільтри поділяються на 1-, 2- та 3-ступеневі. Основним елементом системи є механічний фільтр для очищення, який бере на себе основний удар у вигляді великих частинок сміття. Цей тип пристроїв поділяється на три типи:

 

  • сітчасті;

  • картриджні;

  • колонні.

 

Перша модифікація відрізняється простотою дизайну та монтажу, а також невеликими розмірами. Картриджні моделі виготовлені у вигляді знімних пристроїв, які відрізняються доступністю та високою якістю очищення води.

 

Що стосується колонних фільтрів, вони достатньо габаритні, оснащені великим фільтраційним завантаженням, що дозволяє якнайшвидше очистити воду від домішок. Також серед переваг таких моделей слід називати повну автоматизацію процесу.

Недоліки магістральних фільтрів

Мінуси магістральних фільтрів також слід враховувати в контексті кожного типу пристрою. Модифікації з сіткою можуть впоратися лише з великими частинками в рідині. Крім того, обслуговуючи такий пристрій, вам доведеться повністю вимкнути водопостачання. Картриджні моделі потребують регулярної зміни картриджа, що потягне за собою додаткові витрати. Також процес фільтрації неможливий під час заміни колби.

 

Основний мінус фільтрів колонного типу – це великі розміри. Вони займають стільки місця, що під них доведеться спеціально планувати кухонний гарнітур. Вони також складаються з багатьох фільтрувальних елементів, які час від часу потребують заміни.

 

Кожен з типів гідний уваги та може бути корисним залежно від умов експлуатації. Ви можете вибрати необхідну модель на сайті магазину filter.ua.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися