Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Переваги вантажних та пасажирських перевезень з Van

29 жовтня 2022 08:45

Українці звикли до хорошого сервісу та обслуговування. У цьому напрямку було здійснено багато кроків, які дозволили перетворити пасажирські та вантажні перевезення у дуже зручні послуги, які повністю задовольняють клієнтів своєю вартістю та швидкістю перевезення.

Де знайти фургон для швидкого переїзду?

Це дозволить зробити компанія Van за посиланням https://van.taxi/ua/vantazhne-taksi.html яка має величезну кількість переваг. Якщо раніше, щоб здійснити доставку речей, потрібно було чекати декілька годин та висіти на лінії диспетчера, то зараз ситуація повністю змінилася. Для цього варто завантажити додаток від Van, та залишити заявку. Щоб підібрати найбільш вдалу машину, потрібно вказати кількість пасажирів, а також приблизну вагу товарів, які потрібно доставити. Машина прибуде вже через 30 хвилин після замовлення.

Тарифікація здійснюється після подачі машини та до повного відвантаження товарів або речей, які знаходилися у фургоні. Компанія пропонує чотири варіанти фургонів, які підходять, як для вантажних перевезень, з кількома пасажирами, так і з великою кількістю людей, що може вмістити салон. Головна перевага в тому, що компанія Van пропонує свої послуги в межах Києва, тому машини приїжджають досить швидко. Платити доведеться за першу годину користування автомобілем, а після цього вмикається похвилинна тарифікація. Не потрібно витрачати величезні гроші та погоджуватися на умови, що пропонує перевізник.

Для яких перевезень створений додаток Van?

Зазвичай послугами компанії користуються як іноземці, так і мешканці столиці, яким потрібно у певні строки довести обладнання або прості речі в інше місце. 

Різновиди перевезень від Van:

  • Це може бути звичайний офісний переїзд, в процесі якого здійснюється перевезення меблів та техніки в інше приміщення.

  • Це може бути домашній переїзд, коли людина знайшла інше орендоване житло, та бажає здійснити перевезення речей.

  • Для міжміського перевезення потрібно зв'язатися з диспетчером та уточнити всі деталі. Це необхідно, щоб забронювати потрібний фургон на певний час.

Додаток Van дозволяє заощадити час та гроші, тому що машина приїжджає протягом 5-30 хвилин. Тарифікація здійснюється одразу після прибуття машини. Сервіс дозволить не чекати величезну кількість часу, коли прибуде машина, а заздалегідь підготувати речі, щоб зменшити вартість послуг компанії. Додаток надає можливість орендувати Mini Van або Maxi Van, що може вмістити до 16 пасажирів. Найбільша вага, яку здатен перевозити фургон, складає 1,5 т. Це хороший варіант для квартирного та офісного переїзду, або доставлення спеціального обладнання та побутової техніки.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися