Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Переваги домашнього інтернета та телебачення


13 июня 2019 16:20
підключити домашній інтернет та телебачення

Домашній інтернет та телебачення– це один із сучасних способів перегляду улюблених фільмів, спортивних новин і інших телевізійних програм. Інтернет + ТБ – це одна із нових пакетних послуг, в якій через інтернет-з’єднання проводиться трансляція телесигналу. Провайдер, який виступає посередником, гарантує подачу стабільного сигналу на вигідних умовах для абонента. Послуги по підключенню онлайн телебачення за допомогою інтернетувід компанії IPnetмають високу якість передачі звуку і зображення.

Головні переваги пакетної послугиІнтернет+Телебачення

Інтернет і ТБ провайдери,одним із яких є компанія IPnet, підготували для своїх клієнтів багато переваг:

  • Використовуючи систему пошуку, абонент має можливість знаходити фільми, різні телепередачі серед відеотеки.
  • Картинка, яка передається на екрані телевізора має високу якість.
  • Глядач отримує електронні телепрограми.
  • Наявність функці ї батьківського контролю. Часто діти залишаючись самі, включають програми, які можуть переглядати тільки дорослі. Данна функція дозволяє заблокувати дорослий контент.
  • ТБ-архів. Данна послуга використовується для того, щоб абонент міг поставити трансляцію на паузу або продивитися трансляцію улюбленого фільму після його завершення.
  • Антивірусний захист.
  • Економія коштів. Домашній інтернет та телебачення,об’єднані в одну пакетну, послугу обійдуться абоненту значно дешевше, ніж платити окремо за інтернет та супутникове телебачення.
  • Дешева оренда технічного обладнання (SMART приставки). Завдяки такому пристрою абонент може переглядати фільми на телевізорах різного типу.

Де можна отримати якісні послуги Інтернет+TV

Інтернет і ТБ провайдерів на Україні багато. Компанія IPnet працює на ринку не один рік і являється одним із найбільших операторів. Щоб замовити послуги потрібно лише заповнити на сайті компанії заявку. В ній потрібно вказати координати для зв’язку. На протязі однієї години з клієнтом зв’язуєтеся операторкомпаніїIPnet. Він підбирає час візиту і надає інформацію про діючі тарифні плани.

Більш детально ознайомитися з тарифами можна на сайті ipnet.ua. На платформі представлена детальна інформація про інтернет + ТБ.Для клієнтів компанія IPnetпідготувала різні по ціні тарифи, тому вибрати підходящий пакетний план зможе абонент з різним достатком. Крім основних функцій клієнти мають можливість підключити додаткові.

 

 

На правах рекламы

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться