
Вогонь виник вчора.
Вчора, 19 червня, знову було «гаряче» в с. Білецьківка, що у Кременчуцькому районі.
Вогонь охопив місце виділення твердих побутових відходів Білецьківської сільської ради. Загальна площа сміттезвалища - 4 Га.
Прибуття першого підрозділу на місці пожежі – о 20.30.
О 23.45 викликали додаткові пожежні сили.

Наразі пожежу ще не загасили. Роботи по ліквідації вогню проводитимуться сьогодні, 20 червня.
Збитки (прямі/побічні): встановлюються.
Причина пожежі: встановлюється.
На місці пожежі працює оперативно-слідча група Кременчуцького відділу поліції.
Нагадаємо, за останній час це другий випадок загорання сміттєзвалища у Білецьківці. Минулого разу до гасіння вогню залучили пожежний потяг та кременчуцьких рятувальників. Тоді пожежу загасили лише на другий день.
У найближчі дні у Кременчуці та довкола може бути гаряче.
Доповнено.
Як сповістив начальник Кременчуцького міськрайуправління ДС НС Сергій Геращенко, пожежу ліквідували сьогодні о 14.00 на території 1 га. Для цього задіяли допоміжну техніку: пожежний потяг станції Кагамлицька (180 т) та подали 5 стволів для гасіння.
Світлана Павленко































































