16 березня 2023 08:20
Перегляди: ...

На місці ДТП працювали правоохоронці
Вчора, ввечері, У Кременчуцькому районі, поблизу Кривуші водійка легковика "Таврія", здійснюючи обгін, допустила зіткнення з автобусом Неоплан, який рухався у назустріч.

Як повідомили у Кременчуцькому районному управлінні поліції, жінку госпіталізували до лікарні. За попередньою інформацієюю, вона отримала легкі травми.
На місці працювали співробітники районного відділу поліції, слідчий спілкувався з постраждалою.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































