Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Скільки коштує стілець фіндиректорки КП «Теплоенерго»?

 
 

 

5 января 2018 11:00
Скільки коштує стілець фіндиректорки КП «Теплоенерго»?

Знайти відповідь на це запитання намагалась депутатка Оксана Піддубна. Та марно. На свої запити отримала відписки. Не прояснив ситуації і особистий візит до комунального підприємства.

Сьогодні, 5 січня, депутатка міської ради Кременчука Оксана Піддубна оприлюднила на своїй сторінці в Фейсбуці відео, яке вона зняла під час прийму фінансової директорки КП «Теплоенерго» Інни Зацепіної.

Як зазначає сама Оксана Піддубна, метою її візиту було питання – з’ясувати, скільки коштують меблі, що знаходяться  в кабінеті недавно призначеної фіндиректорки Інни Зацепіної, та яку зарплату вона отримує.

«Я відчуваю запах нових меблів», - сказала Оксана Піддубна, потрапивши до кабінету фінансового директора КП «Теплоенерго».

На це отримала відповідь, що меблі перенесли з сусіднього кабінету. Та депутатку особливо зацікавив стілець, на якому сиділа пані Зацепіна. А саме, його вартість.

До речі, розмова відбувалась в присутності юристів, яких викликала до себе фіндиректорка. І саме юристи вказали Оксані Піддубній, що потрібно було спочатку записатися на прийом. Та остання нагадала, що депутат міськради має право на позачерговий прийом.

А ще нагадала, що Інна Зацепіна обіцяла надати інформацію, у тому числі і про нарахування їй заробітної плати, та Оксана Піддубна отримала лише відписки.

«Інформація про зарплату не може бути комерційною таємницею. Це кошти платників податків, за які вам нараховують зарплату», - наголосила Оксана Піддубну на запевняння юристів щодо таємниці про персональні дані.

У результаті Оксані Піддубній не вдалось отримати запитання на питання, які цікавили.

«Відкритими залишаються питання на тему: «ЛЕКСУС батька фін.директора», на якому приїздить на роботу ставлениця кнопкодава пані Зацепіна, а саме: а чи не за рахунок КП «Теплоенерго» миється, тех.обслуговується та заправляється лексус та ГОЛОВНЕ: можливо основна задача фін.директора КП «Теплоенерго» - НОСИТИ "ВІДКАТИ" НАРДЕПУ?», - написала Оксана Піддубна у Фейсбуці.

Та Кременчуцькій газеті стало відомо, що не так давно  КП «Теплоенерго» закупило меблів на декілька десятків тисяч гривень. І це при тому, що майже на кожній сесії до депутатів виходять з проханням надати фінансову підтримку цьому комунальному підприємству. І депутати надають згоди. Це при тому, що абонентам КП «Теплоенерго» не так давно підняли тариф. Виходить на меблі кошти є, а на зарплату немає?

Нагадаємо, су листопаді минулого року колективу комунального підприємства «Теплоенерго» представили нового заступника директора підприємства, який буде займатися фінансами.

Наприкінці жовтня цього року раптово помер замдиректора комунального підприємства «Теплоенерго» Андрій Клименко. 

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися