Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна розповіла як виконувала функції нардепа, мера і, навіть, муніципальної лабораторії

 

7 сентября 2017 11:15

Вона просить мера Малецького перенести забрюднювача Великої Кохнівки на територію Деївського сміттєзвалища.

Депутат міськради Оксана Піддубна сьогодні на сесії виступила із запитом щодо забруднення атмосферного повітря в мікрорайоні Велика Кохнівка.

«Цей запит мені довелося писати майже опівночі. Починаючи з 21:30 я виконувала функції і депутата міськради, і народного депутата, і міського голови, і муніципальної лабораторії, і служби допомоги мера та я – не виконавча влада, тому не маю механізмів та і мій ніс не такий, як у мера, який, понюхавши сморід, може чітко (за таблицею Мєндєлєєва) визначити вміст в повітрі забруднюючих речовин.

Отже, вчора ввечері до мене вкотре звернулися мешканці вул. Аерофлотської (мікрорайон Велика Кохнівка) з проблемою забруднення повітря ПП «Крембіч». У них було єдине прохання, цитую: «УБЕРИТЕ ЕГО ОТСЮДА!» та механізмів прибрати його немає, адже це питання неодноразово розглядалося депутатською комісією з питань екології, на якій було прийнято безліч рішень, надано безліч доручень та все безрезультатно. Якщо шановний мер, знаючи про цю проблему, НЕ ЗАПРОПОНУВАВ ніякого вирішення, то мною це питання було досконало вивчено і я маю пропозицію КУДИ ПРИБРАТИ цього підприємця. Тож, моя пропозиція наступна, яку я виношу на розсуд депутатів і яку прошу підтримати аби відпрацювати варіант перенесення роботи ПП «Крембіч» на територію Деївського сміттєзвалища, адже там є вільна територія для проведення робіт відповідного характеру. Інформую, що дана земельна ділянка знаходиться в постійному користуванні у КАТП-1628 (принаймні на моє депутатське звернення була надана така відповідь), тому є всі законні підстави це зробити. Зауважу, що перенесення виробницва ПП «Крембіч» на Деївське сміттєзвалище влаштовує і мешканців вул.Аерофлотської, і підприємця»,- заявила Оксана Піддубна.

Мер Кременчука Віталій Малецкий обурився чи захочуть мешканці Деївки жити поруч з тим підприємством.

«Про перенесення не йдеться. Інші території міста також не пристосовані до цього. Нам слід поїхати у Кохнівку і там навести лад з громадськістю»,- сказав мер і додав, що проти забруднювача повітря вже порушено кримінальну справу.

Депутати запит О.Піддубної не підтримали, але мер пообіцяв це питання довивчити.

Нагадаємо, у гаражному кооперативі в Кохнівці насмердів спалювач шин

 

Клим Соколов

 

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться