Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Підвищення тарифів може призвести до банкрутства багатьох підприємств, - Жеваго

28 листопада 2023 15:30

"Якщо ціна на електрику в два рази вища, ніж вона була у 2019 році при "злочинному Роттердамі+", то всю цю електрику споживають і підприємства, які виробляють всі товари першої необхідності. Відповідно, це сплачують всі верстви населення, в тому числі незахищені".

Підприємець та меценат Костянтин Жеваго розповів про економічні наслідки для бізнесу в разі підвищення тарифів на електроенергію.

Про це він сказав в етері телеканалу Еспресо.

"Підвищення ціни на електрику для промисловості - це катастрофа. Адже промисловість перестане розвиватися і багато підприємств можуть збанкрутувати. Навіть якщо вони будуть виживати, то не зароблятимуть прибуток і не будуть в змозі якимось чином відновлювати виробництво, утримувати робочі місця і сплачувати податки, які необхідні ЗСУ та нашій державі", - зазначив він.

За його словами, підвищення тарифів так чи інакше впливатиме на громадян. Коли нас переконують в протилежному - це шахрайство і чиста брехня.

"Життя громадян складається не лише з того, що вони сплачують комунальні послуги за електроспоживання чи водоспоживання в своїх домівках. Вони також купують хліб, молоко, продукти першої необхідності. Ми маємо сьогодні захищені і незахищені верстви населення. І незахищених верств населення в нас дуже багато", - додав підприємець.

Якщо ціна на електрику в два рази вища, ніж вона була у 2019 році при "злочинному Роттердамі+", то всю цю електрику споживають і підприємства, які виробляють всі товари першої необхідності. Відповідно, це сплачують всі верстви населення, в тому числі незахищені",- зауважив він.

"Промисловість і виробництво постраждають від зростання ціни на електрику. Якщо нам кажуть, що кінцеві споживачі, незахищені не постраждають - це неправда. Вони постраждають, тому що в них менше будуть купувати продукти, які будуть дорожчати", - резюмував меценат.

  • В Україні постановою №544 Кабмін офіційно затвердив фіксований тариф на електроенергію для населення у розмірі 2,64 грн/кВт∙год, що діятиме з 1 червня до 31 грудня 2023 року, за повідомленням від НКРЕКП.

  • З 1 листопада 2023 року відбулися зміни у вартості електроенергії лише для непобутових споживачів. Ціна на електрику для бізнесу залежить від тарифів постачальника, а також від класу напруги (1-й або 2-й) та інше. Тому кінцева вартість для промислових підприємств в різних населених пунктах України буде відрізнятися.

 

https://espreso.tv/


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися