Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 3 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Питання руба: потрібна Центральна райлікарня в Кременчуцькому районі – чи ні?

 

15 сентября 2017 15:10
Питання руба: потрібна Центральна райлікарня в Кременчуцькому районі – чи ні?

«Те, що ви, шановні депутати, не можете помиритися і визначитися, хто буде розпорядником майна та засновником підприємства – то яка в цьому вина керівників лікарні?»

Сьогодні на сесії Кременчуцької ради у головного лікаря Центральної райлікарні Марії Ігнатчук, очевидно, увірвався терпець. Лікарку роздратував депутатський «пінг-понг»: народні обранці жбурляли один в одного обвинуваченнями щодо джерел фінансування зарплати медичним працівникам. Згодом з необхідних 1 млн грн, виділили лише 100 тис грн та й ще закинули керівництву лікарні необхідність оптимізації місць у лікарні чи то працвників.

«У 1987 році я прийшла на роботу – і було 500 ліжок, зараз 175. Скільки ще скорочувати, де тих людей лікувати?!», - обурилася М. Ігнатчук.

За її словами, зараз у лікарні залишилося 42 посади. 9 із них переведені в режим договірних умов – це працівники котельні.

Вона наголосила, що раніше пропонувала вихід з ситуації – створити на базі лікарні комунальне підприємство.

«Те, що ви, шановні депутати, не можете помиритися і визначитися, хто буде розпорядником майна та засновником підприємства – то яка в цьому вина керівників лікарні?», - риторично запитала М.Ігнатчук.

Керівник лікарні попрохала розібратися районних депутатів в ситуації і вирішити, чи потрібна лікарня взагалі.

«Дайте нам добро. Якщо лікарня потрібна, а якщо ні – прийдіть і скажіть це в колективі… Вчора Петращук (Дмитро Петращук – керівник Кременчуцього управління охорони здоров’я – ред.) прислав нам кошторис вартості ліжкодня - 658 грн у пологовому будинку, 580 – у дитячій лікарні… Тож можна йти туди і там лікуватися за великі кошти.

Мені як найнижчій людині у вертикалі абсолютно все одно, звідки йдуть кошти – чи від громад, чи від держави, чи з сільських рад. Моє призначення – як правильно використати в цільовому призначенні, оприлюднити в Прозорро і щоб пацієнт отримав ту послугу, яку йому гарантує Конституція. Давайте попрацюємо аби лікарня була»,- заявила М.Ігнатчук.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що медики Кременчуцького району не виключають масових акцій протесту через невиплату зарплат.

 

Відео Сергій Макаров

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться