Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 18 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Плануєте відвідати Дніпро? Оберіть там чоловічу перукарню – барбершоп

 

11 грудня 2018 13:25

Тема чоловічих стрижок актуальна завжди. Ця процедура невід’ємний атрибут будь-якого чоловіка в незалежності від статусу або розміру гаманці – охайно виглядати повинен кожний. А який охайний вигляд без підстриженої бороди та волосся голови?

В цій статті, перший український каталог чоловічих перукарень Sborodoy.com  розкаже про історію створення барбершопів та надасть рекомендації які допоможуть обрати серед десятків перукарень одну.

Барбершоп – історія створення виключно чоловічих перукарень.

Барбершоп – це класична перукарня в якій працюють виключно чоловічі майстри. Такі перші перукарні почали з’являтись в Америці та Європі ще в 18 сторіччі. Саме тоді майстри розділились на чоловічих та жіночих. Сама назва походить від латинського «Barba», що в перекладі означає борода. Окрім стандартних послуг: стрижки волосся голови, бороди та вусів у перших класичних перукарнях того часу надавали й незначні медичні процедури. Найпопулярнішими з них були процедури кропускання та видалення зубів. В такі заклади чоловіки приходили не тільки підстригтися або видалити зуб а й поспілкуватися, обговорити проблеми та актуальні у той час питання. Майстри, яких називали «барбери»були не лише перукарями в прямому розумінні цього слова, а й друзями, гарними співрозмовниками. Вони могли надати пораду по життю, пораду про засіб для гоління або укладки волосся. Треба відмітити те, що в таких закладах не обслуговували жінок, а барбершопи стали клубами виключно для чоловіків.

Поява барбершопів в Україні.

В Україну ж культура барберінгу прийшла лише в 2010-х годах. Першій такий заклад відкрився в Києві, а потім поступово і по всіх городах нашої держави почали з’являтися класичні чоловічі перукарні – барбершопи. Послуги які надаються в таких закладах теж класичні:

  • Стрижка волосся на голові;
  • Стрижка бороди та вусів;
  • Гоління небезпечною бритвою;

Деякі барбершопи додали до свого арсеналу не зовсім традиційні але потрібні чоловікам процедури, такі як манікюр або масаж.

Оздоблення та інтер’єри барбрешопів намагаються робити теж класичними. Найчастіше це суворі, темні кольори, класичні меблі, картини та фото з тих часів. Одним з невід’ємних елементів кожної чоловічої перукарні є – «барберпул». Це трикольорова труба яка обертається. Синіє – червоно – білого кольору. Кожен з цих кольорів має своє значення. Червоний – ще з тих часів символізує кров, синій – вени, а білий – колір стерильності. Цей аксесуар не змінювався з часів коли в барбершопах надавали медичні процедури. Також як і раніше в таких закладах не обслуговують жінок і такі перукарні виконують роль клубів для чоловіків. Багато в яких перукарнях є бар, ігрові приставки та інші розваги для чоловіків.  На сьогодні в Україні відкрито більше ніж 100 барбершопів.

Як обрати барбершоп в Дніпрі?

В м. Дніпро працює 5 класичних чоловічих перукарень. Всі вони надають однакові послуги, а ціни на них теж приблизно однакові. То як обрати барбершоп в Дніпрі

Каталог чоловічих перукарень Sborodoy дає змогу передивитись інформацію про кожен заклад. На сайті є зручна карта з пошуком, а також детальний опис кожної перукарні. Одною з переваг сайту є – реальні відгуки Клієнтів. Додатково тут є фото та відео матеріали про перукарні. Також прямо на сайті ви зможете зробити онлайн запис на зручний для вас час. 

Отже, якщо ви плануєте поїздку в Дніпро і там вам будуть потрібні послуги класичної перукарні – заходьте на сайт каталогу, та оберіть барбершоп який підходить саме вам. Каталог чоловічих перукарень - Sborodoy.com.

 

 

На правах реклами

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися