
Більшість спортсменів слухає музику або подкасти під час тренування. Для одних це додаткова мотивація, для інших — спосіб зосередитись на виконанні вправ. Не всі навушники підходять для плавання, адже вони повинні бути захищені від потрапляння вологи. Ознайомтесь з моделями, які витримують занурення під воду.
Топові моделі гарнітури
Периферія трохи б'є по карману, але відтворює аудіо з неперевершеною чистотою. Виробники інсталюють у гарнітуру передові технології. Це впливає на зручність та комфорт користувача. Популярні моделі:
- AfterShokz Aeropex. Конструкція складається з обруча та випромінювачів. Автономність роботи — до 8 годин. Фіксується пристрій за потилицею, а вага складає всього 26 грамів. Радіус дії — до 10 м від смартфона. У великому басейні зв'язок може перериватися.
- Sony WF-SP900. Підійдуть для плавання у солоній та прісній воді. Клас вологозахисту — IP68. Це максимальний показник цієї характеристики. Sony WF-SP900 можна занурювати на глибину не більшу, ніж 2 метри.
- Plantronics BackBeat Fit. Навушники максимально зручні, фіксуються потиличною дужкою. Елементи керування розташовані на зовнішній частині випромінювачів.
При купівлі звертайте увагу, чи для будь-якої води підходить гарнітура. Якщо вона не сумісна з солоною, не треба експериментувати. Користуйтесь лише у басейні, щоб уникнути неполадок.
Важливу роль грає радіус дії, особливо якщо не можна занурювати смартфон під воду. Краще купити навушники в Києві з високим параметром. Це забезпечить якісне з'єднання навіть у басейні з доріжками довжиною 25 метрів.
Бюджетні моделі: що пропонують виробники
Недорога гарнітура теж може бути технологічною. Бюджетні моделі трохи поступаються функціоналом, але витримують занурення. Недорога периферія, з якою можна плавати:
- Nobby Expert T-111. Занурювати периферію можна на глибину до 1 м. Тривалість роботи на 1 заряді складає 3 години, цього достатньо для повноцінного тренування. Бездротова периферія зі стильним дизайном заряджається в ергономічному кейсі.
- OverBoard OB1063. Модель не підходить для плавання у морській воді. Фіксується девайс за допомогою зручного оголів'я. Занурювати можна на глибину до 6 метрів. Підключення здійснюється за допомогою дрота, тому смарт повинен бути захищений від потрапляння вологи.
- Aquapac 919. Гарнітура комплектується додатковими амбушюрами. Компанія обладнала завушними фіксаторами, користувач точно не загубить аксесуари.
При виборі спирайтесь на бюджет та технічні можливості гаджетів. Якщо звичайні вкладиші зазвичай випадають, краще придбати модель з додатковою фіксацією. Не забувайте про тип з'єднання зі смартфоном, бездротові навушники більш зручні у використанні.