Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 23 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Податкова нагадує про знижки на оплату навчання

 

 

26 вересня 2019 10:35

Можна скористатися знижкою до кінця року. 

Кременчуцьке управління державної податкової служби у Полтавській області нагадує, що до кінця поточного року громадяни можуть ще скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні своїм правом на отримання податкової знижки вже скористалося 1 тис 585 громадян (на 152 більше, ніж в минулому році). За результатами проведених розрахунків, громадянам повернули з бюджету 2,6 млн грн, що на 0,6 млн грн більше, ніж в минулому році.

Подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Тобто право на отримання податкової знижки мають платник податку та/або члени сім'ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік, дружина, діти). Після проведення відповідних перерахунків кошти будуть повернуті платнику протягом 60 днів.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року витрати, підтверджені відповідними платіжними документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, договорами з навчальним закладом, довідкою про отримані у звітному році доходи; документами, які підтверджують ступінь споріднення тощо.

Якщо платник податку до кінця поточного року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.   

                                                                            

 

За матеріалами прес-служби

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися