Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Податок на нерухоме майно: карантинне коригування

 

30 марта 2020 15:45

Зменшення податкових зобов'язань здійснюватиметься виключно шляхом надання платниками податків уточнюючих податкових декларацій.

На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Закон України від 17.03.2020 № 533-ІХ) та з метою підтримки платників податків, з 01.03.20 по 30.04.20 об'єкти нежитлової нерухомості, що знаходяться у власності фізичних або юридичних осіб, не є об'єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Платники податків, юридичні особи, з метою реалізації наданого законодавчого пом’якшення мають подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відображають зміну податкового зобов'язання за відповідні місяці.

Зменшення податкових зобов'язань з податку на нерухоме майно (крім фізичних осіб) за березень-квітень поточного року здійснюватиметься виключно шляхом надання платниками податків уточнюючих податкових декларацій до податкової декларації за 2020 року.

В уточнюючих податкових деклараціях платники податків мають право зменшити суму податкових зобов'язань за I і II квартали 2020 року (березень 2020 р. є третім місяцем кварталу, квітень 2020 р. - першим місяцем другого кварталу) на суму, пропорційну одному місяцю кварталу.

Нагадаємо, У центрах обслуговування платників Кременчуцького управління громадян обслуговують виключно для невідкладних послуг.

 

 

За матеріалами Кременчуцького управління Головного управління
ДПС у Полтавській області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться