Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 26 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Подробиці про викриття на Полтавщині утримання 40 невільників

 


28 апреля 2017 17:45
Подробиці про викриття на Полтавщині утримання 40 невільників

Алкоголіків та наркоманів у Полтаві били й морили голодом - поліція оприлюднила деталі розслідування. 

Подробиці про викриття на Полтавщині утримання 40 невільників із числа алкоголіків, ігроманів та наркоманів оприлюднив сьогодні керівник відділу комунікації поліції Полтавської області Юрій Сулаєв.

За свідченнями потерпілих, так звані віруючі знущалися над ними. Це було на околиці Полтави (у напрямку Зінькова) у приватному будинку.

Розслідування прокоментував і начальник обласної поліції Олег Бех.
 

«Поліцією встановлено, що на території України здійснює свою діяльність громадська релігійна організація, яка зареєстрована в одній із областей України.

Засновниками цієї організації є двоє чоловіків та жінка.
Зазначена організація має свої відокремлені підрозділи – філії в різних областях. Така філія існувала і в Полтаві. Керував Полтавською обласною філією 39-річний місцевий чоловік.
Під час проведення оперативно-слідчих заходів виявилося, що дозвільні документи на здійснення благодійної діяльності у представників релігійної організації відсутні.
Згідно офіційного прейскуранта, викладеного в мережі Інтернет, дана організація займалася реабілітацією (медичним або психотерапевтичним лікуванням) осіб, які схильні до наркотичної, алкогольної та ігрової залежності.
Начальник поліції Полтавщини Олег Бех зазначив: «Замовлення на незаконне позбавлення волі здійснювали родичі потерпілих. Після отримання коштів від замовників, працівники цього релігійного закладу прибували до місця перебування потерпілих. Представлялись працівниками поліції. Потім, під приводом з’ясування певних обставин, доставляли людей до вказаного закладу і примусово їх там утримували. У разі вчинення опору потерпілими, їх доставляли до закладу силою. Доставлені особи утримувалися без їх добровільної згоди в неналежних умовах та отримували неналежний раціон харчування. За свідченнями потерпілих, над ними знущалися та били. Їм категорично заборонялося залишати територію закладу. Доступ до спілкування із зовнішнім світом був заборонений. Заборонялося користуватися навіть засобами зв’язку. А за порушення розпорядку людей карали».
26 квітня, поліція та прокуратура провели ряд санкціонованих слідчих заходів за адресою розташування даної філії в Полтаві. Під час обшуків поліцейські виявили понад 40 осіб, які незаконно там утримувалися.
Відомості про факти незаконного позбавлення волі та викрадення людей з подальшим їх утриманням та забороною залишати приміщення всупереч їх волі, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі на строк до 5-ти років», - пише Сулаєв в соцмережах.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, що Прокуратура області перевіряє організацію, яка займалася алкоголіками та наркоманами

 

Марина Запорожець
 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться