Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Купатися у фонтані не збираються: кременчуцькі прикордонники сьогодні відзначають свій день


28 мая 2019 12:00

Заплановані і меморіальні заходи.

Сьогодні у сквері імені Бабаєва зібрались кременчужани, які служили у різні роки в прикордонних військах. Чоловіки у зелених футболках та кашкетах зібралися разом біля фонтану. На цей імпровізований мітинг прийшли з прапорами і навіть встановили символічний прикордонний стовп.

Чоловіки говорять, що незважаючи на те, що у 2018 році президент Порошенко переніс святкування Дня прикордонника з 28 травня на 30 квітня, та все ж саме сьогоднішній день вважають «своїм».

Окрім цього зібрання прикордонники збираються відвідати кладовища, де поховані їх побратими.

Кременчуцькій газеті розповіли, що у 1990 році, коли почали збиратися разом, то у нашому місті кожен третій, хто відслужив в армії, був прикордонником.

А якщо ж повернутися до історії створення свята, то 28 травня – День прикордонників - встановлений ще з часів Радянського Союзу.

У 1992 році указом президента свято День прикордонника було встановлене 4 листопада. Однак багато тих, хто служив в радянських прикордонних військах продовжували святкувати його 28 травня. З 2003 року за часів правління Леоніда Кучми дату свята повернули назад. І з того часу день прикордонних військ України відзначався 28 травня. У 2018 році святкування Дня прикордонника перенесли – на 30 квітня.

Тож прикордонники традиціям не змінюють. Запевнили журналістів, що купатися в фонтанах не будуть (це фішка десантників), а ось в кафе і барах до пізнього вечора посидять.

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться