Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Покарали водія, через якого кременчужанин отримав III групу інвалідності

 

2 ноября 2017 10:30

Водій авто, який їхав по другорядній дорозі, виїхав на перехрестя, не надавши дорогу власнику мопеда, що рухався по головній.

24 жовтня 2017 року суддя Олена Предоляк винесла вирок водію автомобіля ВАЗ та призначила йому  покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням водійських прав – та штраф, що сплатили постраждалому.

Вранці, 15 вересня на неконтрольованому перехресті різнозначних доріг відбулась дорожньо-транспортна пригода, учасниками якої стали водій автомобіля ВАЗ та водій мопеду Viper.

Як зазначено в реєстрі судових рішень, зіткнення відбулось у зв`язку з тим, що водій авто, який рухався по другорядній дорозі, виїхав на перехрестя, не надавши дорогу власнику мопеда. У результаті аварії, водій мопеда отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого уламкового перелому правої ветлюжної западини, травматичний вивих голівки стегнової кістки, забійно-рвані рани правої гомілки та правої п’ятки, тривало-незагоювані рани правої ступні, які за ступенем тяжкості відносяться до середнього ступеню.

Внаслідок отриманих травм постраждалому було присвоєно III групу інвалідності. Водій мопеду на суворому покаранні обвинуваченому не наполягав.

Проте з його боку було подано цивільний позов про стягнення з водія авто моральної компенсації у розмірі 200 тис. грн - у зв`язку з тим, що постраждалий отримав низку травм, які не загоювались та кровоточили навіть із плином часу. Також, постраждалий на даний момент не має можливості утримувати себе та свою сім`ю. Обвинувачений же, у свою чергу, не визнавав свою провину.

Керуючись статтями процесуального кодексу, суддя Автозаводського районного суду Предоляк Олена визнала водія автомобіля винним та призначила покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням водійських прав строком на аналогічний період. Також, з обвинуваченого на користь водія мопеду було стягнуто 75  тис. грн моральної компенсації.

 

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться