
Новий міст дозволить скоротити відстань перетинання автотранспортом проїзду з району в інший район і водіям не прийдеться долати шлях до Кременчука – близько 30 км.
Під Кременчуком в найближчому майбутньому планується збудувати міст через річку Псел.
Про це сказано в Стратегії розвитку Полтавської області на 2018-2020 роки.
Як сказано в прийнятому днями депутатами Полтавської облради рішенні, міст має забезпечити безаварійний проїзд для мешканців Запсільської, Бондарівської територіальноих громад Кременчуцького району та Новогалещинської, Пісківської територіальних громад Козельщинського району через річку Псел.
До речі, новий міст дозволить скоротити відстань перетинання автотранспортом проїзду з району в інший район і водіям не прийдеться долати шлях до Кременчука – близько 30 км.
Проект має реалізовуватися з квітня 2018 до вересня 2020 року.
Планується на будівництво мосту направити 15 млн грн місцевих та державного бюджету.
Олег Булашев




























































