Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 4 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Полтава переймає досвід Львова , який не завадить і Кременчуку

 

10 лютого 2018 13:00

У нашому місті табличка на історичній будівлі - велика рідкість.

 На будівлях та об’єктах Полтави, що мають архітектурну цінність, встановлять інформаційні таблички. Це допоможе мешканцям та гостям міста дізнатися про їхню історію та створення, а також покращить туристичний потенціал Полтави. Про це повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

На засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини в Полтавській ОДА розглянули пропозицію встановлення табличок. У проект «Історія полтавських вулиць» увійшли 22 історичних місця. Це місцеві та національні пам’ятки міста. Серед яких Біла Альтанка, Полтавський краєзнавчий музей, пам’ятники Тарасу Шевченку, коменданту Келіну, обласний архів, Полтавський музей авіації та космонавтики, будинок Бахмутського та інші.

У цьому плані Полтава переймає досвід Львова, де вже є такі таблички.

Інформацію про історію писатимуть українською та англійською мовами. Також на табличках зроблять QR-коди, з допомогою яких можна буде отримати додаткову інформацію. Зокрема, будівлю можна побачити у розрізі, та побачити її початковий вигляд. Також на сайті розміщуватимуть відео-презентацію 3D-моделі об’єкта.

На чотирнадцяти об’єктах, які збереглися, таблички вішатимуть на стіну. У решті восьми випадках ставитимуть інформаційні стійки.

Комісія погодила такий проект, тому фахівці Полтавського краєзнавчого музею підготують текст, аби він відповідав історичній дійсності. У роботі вони консультуватимуться і з працівниками ПНПУ.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися