10 грудня 2022 09:20
Перегляди: ...

Область отримала більші ліміти споживання електроенергії.
Сьогодні Полтавщина повернулася до погодинних графіків +4/-2. Про це у Телеграмі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Із початку доби відключають по одній черзі. Тож споживачі 4 години зі світлом, 2 години тимчасово без.
Обленерго змогло застосувати цей графік, бо на 10 грудня область отримала від «Укренерго» більші ліміти споживання електроенергії.
Про це повідомляють і на сайті Полтаваобленерго.
Графік ПОДАЧІ світла на 10 грудня:
1 черга: 00:30-05:30, 08:00-12:00, 14:00-18:00, 20:00-00:30
2 черга: 03:00-08:00, 10:00-14:00, 16:00-20:00, 22:00-03:00
3 черга: 00:30-03:00, 05:30-10:00, 12:00-16:00, 18:00-22:00
Ліна Романченко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































