Кременчуцька газета
Вівторок, 30 Травня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Полтавська облрада засідатиме: які питання розглянуть депутати

23 березня 2023 12:45

Порядок денний.

 

24.03.2023 року о 10.00 відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. З розпорядженням можна ознайомитись за посиланням

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови Полтавської обласної ради восьмого скликання.

2. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Полтавської обласної ради восьмого скликання.

3. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Полтавської обласної ради восьмого скликання.

4. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Полтавської обласної ради восьмого скликання.

5. Про виконання Обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 ‒ 2022 роки.

6. Про виконання Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 ‒ 2022 років.

7. Про внесення змін до обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на  2022 рік.

8. Про виконання обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2022 рік.

9. Про внесення змін до регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 ‒ 2023 роки.

10. Про внесення змін до обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2021 ‒ 2024 роки.

11. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 ‒  2023 роки.

12. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2023 році.

13. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 ‒ 2024 роки. 

14. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки.

15. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Полтавської області за 2022 рік.

16. Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2023 рік 16100000000 (код бюджету).

17. Про приймання у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області теплових мереж.

18. Про приймання-передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. 

19. Про внесення змін до рішення Полтавської обласної ради від 25.11.2022  № 513 «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Херсонської міської територіальної громади».

20. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

21. Про приймання-передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Миргородської міської територіальної громади. 

22. Про інвентаризацію майна (основних засобів), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

23. Про погодження будівництва квартальної котельні Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго» за адресою: проспект Свободи, 8, м. Кременчук.

24. Про надання дозволу щодо взяття на баланс Управління цифрової трансформації Полтавської обласної державної (військової) адміністрації «Інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Полтавської області».

25. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

26. Про реорганізацію Видавництва «Полтавський літератор» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Науково-редакційного підрозділу ‒ центру по дослідженню історії Полтавщини Полтавської обласної ради.

27. Про реорганізацію Полтавського обласного комунального підприємства прикладних інформаційних технологій «Освітаінфоком» шляхом приєднання до Полтавської академії неперервної освіти  ім. М.В. Остроградського.

28. Про збільшення статутного капіталу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО». 

29. Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на укладення договору на отримання кредиту в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ АКЦІОНЕРНОМУ БАНКУ «УКРГАЗБАНК». 

30. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на отримання кредиту у формі невідновлювальної кредитної лінії в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «УКРЕКСІМБАНК».

31. Про звернення до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство обласного госпрозрахункового комунального підприємства «Облбудкомплект».

32. Про застосування Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго» з початку опалювального періоду 2022-2023 років тарифів (одноставкових) на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

33. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області.

34. Про наявність обставин непереборної сили на території Полтавської області та перелік суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок таких обставин.

35. Про звернення щодо передачі земельної ділянки з кадастровим номером 5310436100:01:001:0023 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

36. Про звернення щодо передачі земельної ділянки з кадастровим номером 5310436100:01:002:0076 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

37. Про оформлення права на земельну ділянку з кадастровим номером 5310436500:09:001:0464.

38. Про додаткове надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЕНІКС – 2017» у користування мисливських угідь на території Мачухівської сільської та Новосанжарської селищної територіальних громад Полтавського району Полтавської області.

39. Про додаткове надання МИРГОРОДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПОПІВСЬКЕ"» у користування мисливських угідь на території Комишнянської селищної територіальної громади Миргородського району Полтавської області.

40. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів.

41. Про затвердження Порядку виконання контрольних функцій у сфері оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області та Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. 

42. Про представництво під час застосування заходів з примусового відчуження майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, в умовах правового режиму воєнного стану.

43. Про визначення представника Полтавської обласної ради у Наглядовій Раді Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

44. Про погодження кандидатури О. Олексенка для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

45. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

46. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської міської ради щодо надання пільги Полтавському обласному комунальному підприємству «Аеропорт-Полтава» на сплату земельного податку на 2023 рік.

47. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо повернення доплат військовим.

48. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення обмежень прав територіальних громад.

49. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо започаткування відзначення Дня незламності українського народу.

50. Різне.  

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися