Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавські аліментники сплатили майже 2 млн грн штрафів

 

11 января 2019 08:00

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу по аліментах.

Завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває протягом 2018 рокуна користь дітей Полтавщини стягнуто понад 287 млн грн аліментів. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«Стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів –один з пріоритетних напрямків роботи юстиції Полтавщини. Закони #ЧужихДітейНеБуває надали виконавцям чималоефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Завдяки цьому протягом 2018 рокудержавними виконавцями області стягнуто понад 287 млн грн аліментів на користь дітей. Для порівняння: 2017 року було стягнуто 171 млнгрн, що у 1,5 раза менше ніж у 2018 році», - зазначив Олег Тимченко.

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу по аліментах.

«На кінець 2018 року на виконанні в органах державної виконавчої служби перебувало 2390 виконавчих проваджень за якими боржники мають заборгованість понад один, два чи три роки. Державними виконавцями винесені відповідні постанови про накладення штрафу у розмірі 20, 30 та 50 відсотків від суми  в залежності від терміну заборгованості», - розповів очільник юстиції.

Боржниками Полтавщини виконано 102 постанови про накладення штрафу та на користь дітей перераховано майже 2 млн грн штрафних санкцій. Звертаємо увагу, що ці кошти не зараховуються як погашення заборгованості по аліментах та є власністю дитини.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться