Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Помер відомий у Кременчуці провізор

1 грудня 2023 11:45

Прощання з Рубан Валерієм Миколайовичем відбудеться 1 грудня 2023 року о 13 годині в Соборі Святого Миколая Чудотворця (ПЦУ) за адресою: вул. 29 вересня 16/34.

 

30 листопада 2023 року перестало битися серце відомого провізора, талановитого організатора аптечної справи, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, безкорисливої, доброї та чуйної людини РУБАНА ВАЛЕРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА.

Він народився 26 лютого 1952 року на Полтавщині. Після закінчення у 1974 році Харківського фармацевтичного інституту, за державним розподілом працював рецептарем-контролером Центральної районної аптеки № 58 м. Артемівська (нині Бахмут) Донецької області. Невдовзі був призваний в армію, а після демобілізації, з 1974 року його життя і робота були пов’язані з Кременчуком.

Спочатку працював хіміком-аналітиком у Кременчуцькій філії Полтавської обласної контрольно-аналітичної лабораторії, а потім – заступником завідувача аптеки № 95. У 1986 році В.В.Рубан призначається завідувачем Кременчуцької філії Полтавського обласного аптечного складу. На цій посаді працював до 1996 року, після чого очолив колектив аптеки ТОВ «Фармацентр». Його цінували і поважали, як чесного та справедливого керівника

Коли 26 квітня 1986 року сталася аварія на ЧАЕС, він в числі перших ліквідаторів став на боротьбу з розгніваним атомом і, отримавши капітанські погони та військову посаду начальника аптеки відділення медичного постачання 242 окремого медичного батальйону, забезпечував ліквідаторів необхідними медикаментами. 19 серпня 1986 року був демобілізований і повернувся на свою посаду. А коли 24 лютого 2022 року росія віроломно напала на Україну він добровільно пішов до військкомату, але йому відмовили зважаючи на літній вік. 

Валерій Миколайович був чесною, принциповою людиною, чуйним, добрим та уважним до людей, завжди їм допомагав, дуже часто доставляючи безкоштовно хворих до закладів охорони здоров’я Полтави.

Разом з дружиною виховали 2 доньок – Світлану і Олену та трьох онуків – Антона, Ульяну і Кіру, яких дуже любив.

У вільні години багато читав, тому був гарним співрозмовником, розумів гумор, захоплювався риболовлею.

Тяжко говорити про Валерія Миколайовича у минулому часі. Втішає лише переконаність, що пам’ять про цю прекрасну і безкорисливу людину надовго збережеться в серцях мешканців Кременчука.

Світла пам’ять Валерію Миколайовичу.

 

Працівники Кременчуцького аптечного складу

ТОВ «Фармацентр»

Рідні, близькі та друзі.

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися