Кременчуцька газета
Субота, 24 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Понад 240 тис грн боргу: кременчуцький аліментник потрапив до суду

30 вересня 2022 13:45

Судова справа.

Нещодавно Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням

головуючої судді  Оксани Пальчик розглянув  у спрощеному провадженні кримінальне провадження щодо раніше судимого  уродженця м. Кременчука у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1ст. 164 КК України (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей).

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Обвинувачений згідно з рішенням Автозаводського районного суду м. Кременчука від 21 січня 2009 року зобов`язаний сплачувати в користь жінки аліменти на утримання неповнолітньої, в розмірі 1/6 частини з усіх видів заробітку (доходу), але не менше встановленого законом мінімального розміру аліментів та не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, починаючи з 26 листопада 2008 року і досягнення дитиною повноліття. Однак чоловік, маючи змогу отримувати стабільний заробіток та сплачувати аліменти, злісно ухилився від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання неповнолітньої, так як офіційно не працевлаштувався, на обліку в центрі зайнятості не перебував, допомоги на утримання дітей не надав.

У результаті протиправних дій чоловіка відповідно до розрахунку заборгованості зі сплати аліментів у виконавчому провадженні виникла заборгованість по сплаті аліментів станом на 01.08.2022 року у розмірі 240 тис 260 грн., що сукупно перевищує суму виплат за три місяці відповідних платежів.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч. 1ст. 164 КК Українита призначити йому покарання у виді 2 (два) роки обмеження волі.

На підставі ст. 75 КК України вирішили звільнити обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на два роки, поклавши відповідно дост. 76 КК України обов`язки: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;  повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з отримання копії судового рішення.

 

Антоніна Озерна

 

 

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися