Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Популістський проект рішення Головача про заборону роботи КЗТВ не має законодавчого підґрунтя,- Кремінь.Антикор

 

12 октября 2018 10:35

Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. 

Додаткове питання до Порядку денного сесії Кременчуцькоі міськради «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо тимчасової заборони виробництва технічного вуглецю ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» та ініціювання анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами» (розробник депутат міської ради від «Батьківщини» Олександр Головач), яке розглядалось 11 жовтня, підготовлено без правових підстав та з перевищенням повноважень органом місцевого самоврядування, оскільки пунктом 2 частини 7 статті 4Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» однією з підстав для анулювання  документу дозвільного характеру дозвільним органом є здійснення суб’єктом господарювання певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, на які отримано документ дозвільного характеру, з порушенням вимог законодавства, щодо яких дозвільний орган видавав припис про їх усунення із наданням достатнього часу для їх усунення.

Про це сказано в звіті громадської організації Кремінь.Антикор.

За їх даними, в преамбулі проекту рішення відсутнє посилання на ПРАВОВУ підставу (протокол  відповідної комісії за результатами аналізу атмосферного повітря, документально зафіксоване порушення чи  припис дозвільного органу про його усунення, тощо)  вважати  саме  господарську діяльність ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»  причиною забруднення атмосферного повітря у місті. У самому ж зверненні за суб’єктивною думкою розробника проекту рішення  зазначається, що ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»  є  лише одним з суб’єктів порушення екологічного законодавства у місті Кременчуці.

«Таким чином, проект рішення є необґрунтованим  та необ’єктивним, і не має законодавчого підґрунтя»,- сказано в повідомленні Кремінь.Антикор.

Крім того, цей проект рішення було внесено на сесію, але він не був оприлюднений заздалегідь.

«Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття (ч. 3 ст. 15 ЗУ «Про доступ до публічної  інформації»). 

Проекти рішень, а саме, 5 додаткових питань (у тому числі рішення О.Головача), винесені на розгляд депутатських комісій і чергової сесії депутатів Кременчуцької міської ради (11.10.2018 року) з порушенням терміну оприлюднення, визначеного частиною 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та  частиною 1 статті 43 Регламенту Кременчуцької міської ради VII скликання»,- повідомили антикорівці.

Нагадаємо, працівники КЗТВ знайте, того, хто хоче залишити вас без роботи: депутат Головач з фракції «Батьківщина».

Раніше за популістську пропозицію Головача про закриття КЗТВ не вистачило голосів

Головач знову наступив на граблі: ображений депутат хоче в Кременчуці дострокових виборів.

 

Марина Соловей

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться