
Сьогодення вимагає розумного та напрочуд охайного підходу до створення власного образу. Оскільки гаманець чоловічий є безперечно необхідним аксесуаром на кожен день, потрібно уважно поставитись і до його вибору.
Власна історія портмоне змінювалась протягом тисячі років. Невеликий мішечок з мотузкою пройшов довгий шлях до солідного атрибута зі зручними кишенями, функціональними застібками та оригінальним декоруванням. Або мінімалістичної версії — затискача купюр. Чи ефектного портмоне з кришкою. А може майбутній володар прихильник чоловічих клатчів чи візитниць?
Коли продумана кожна деталь аксесуару, то банкноти, монети, картки й інший дріб'язок збережуть належний стан.
Гаманець чоловічий зустрічається:
-
в авторському виробництві (хендмейд та майстри, які обирають етнічну, аутентичну атрибутику);
-
фабричного пошиття вітчизняними брендами. Матеріали та фурнітура обов’язково проходять попередню обробку та специфічний відбір;
-
від всесвітньо відомих брендів шкіргалантереї. Статні, розкішні, унікальні, — вибір тих, хто бажає підтвердити високий статус.
Гаманець чоловічий — вимоги до сучасного аксесуару
Чоловічий гаманець «працює» постійно. Його щоденно беруть до рук, відкривають і закривають декілька разів, постійно кладуть до барсетки, у бардачок, до кишені. Всередині зберігаються паперові гроші, монети, картки, візитки, фото близьких, документи, а може навіть флешки та ключі (залежить від параметрів місткості конкретної моделі).
На відпочинку чи у відрядженні, на роботі чи у супермаркеті — служить гаманець чоловічий за будь-яких умов.
Найпоширеніші запити до атрибута:
-
зносостійкість та вологостійкість. Добре, якщо у зливу всередині відділень буде сухо. Чудово, коли атрибут слугує багато років і з часом лише набуває вінтажного шарму;
-
простий у догляді. Витрачати дорогоцінний час на постійну чистку аксесуару не хоче навіть педантична людина;
-
з легкою вагою при цьому місткий. Щоб компактно розмістити необхідні речі й не перевантажити кишеню джинс чи піджаку;
-
міцний, з якісною фурнітурою, швами, підкладкою — загалом, дійсно надійний помічник.
Майже 50% вимог залежать від матеріалу, з якого пошито виріб. Першочерговою задачею є пошук натуральної шкіри з її якісною обробкою.
Переваги шкіряної продукції
Існує альтернатива натуральному покриттю — екошкіра й тканинні вироби. Синтетичні аналоги частково можуть піднятися до рівня натуральної шкіри, адже вони навіть стійкіші до зміни температури, не накопичують вологу. Але, це лише декілька переваг, які не перекривають усі плюси шкіряного гаманця чоловічого:
-
Експлуатація роками чи навіть десятиліттями. Міцна та еластична, шкіра з плином часу набуває цікавого шарму.
-
Практичність та комфорт. Збереже форму, не розірветься при надлишковому розтягуванні. Чоловічий гаманець приємно брати до рук.
-
Немає аналогів у вишуканості. Саме натуральна шкіра є синонімом бездоганного стилю, показником смаку.
Яку шкіру обрати? Частіше за все, гаманець чоловічий шиють зі шкіри:
-
свині. Бюджетна, може трохи зажорстка. Виглядає гідно, але трохи «дубова»;
-
теля чи корови. Золота середина високої якості/прийнятної ціни. Тонша, м’якіша за свинячу. Спеціальне масляне просочення додає еластичності;
-
кінська. Преміальний сегмент з досить високим прайсом. Жодних нарікань, шкіра ідеальна.
До того ж існують унікальні фактури та обробки шкіряного матеріалу. Це може бути зерниста чи гладка фактура, покриття лаком чи вінтажні мотиви crazy horse.
Запрошуємо до каталогу Empire Bags. Авторський дизайн, власне виробництво, аксесуари з Великобританії (Visconti), Німеччини (Hill Burry), Польщі (Marco Coverna, Horton Collection). Обираємо крутезні гаманці з натуральної шкіри з розумом!