Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 24 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Перший віце-мер Пелипенко пообіцяв, що пошуки зниклої з моторного човна дівчини Каріни не припинять

 

15 апреля 2019 11:50

Мати зниклої дівчини Каріни просить одне: "Найдіть мені дитину! Вона ж у мене одна".

Сьогодні, 15 квітня о 09.00 на березі Дніпра (звідки проводяться пошуки дівчини) відбувся міський штаб по пошукові зниклої з перекинутого човна кременчужанки Каріни. 

Нещасний випадок стався 24 березня і пошуки тривають більше трьох тижнів. Мати зниклої дівчини, її друзі і волонтери висловлюють побоювання, що пошуки можуть припинити і тому знову наполягли на проведенні міського штабу.

На березі зібрались не лише представники правоохоронних органів, рятувальники, представники міської влади, а й друзі дівчини, а також волонтери, які вже скільки днів проводять паралельні пошуки.

Керівник рятувально-водолазної станції Василь Білоус показав карту пошуків. На ній акваторію Дніпра розбито на квадрати і показано, яку площу уже обстежили.

"Більше трьох разів проходили на ці місця наші працівники. Було задіяно групи водолазів з Полтави, постійно працюють наші водолази", - говорить він.

У мами дівчини, що шукають, її знайомих і волонтерів, які чергують із згорьованою жінкою на березі Дніпра, зараз претензій до роботи рятувальників немає. Цього разу питань багато до роботи поліції.

Відповідати взявся начальник відділення поліції, що в Крюкові, Руслан Кочерга. Він розповів, що слідчими допитано свідків, перевірено записи телефонів.

"О 18.38 було останнє з'єднання з телефону вашої доньки. Після цього сигнал вже відсутній", - розповів Р.Кочерга.

За його словами, зараз вже тривають не пошукові роботи, а слідчі дії.

Та поліціянту і мати, і її знайомі, що її підтримують, дорікають тим, що відразу не було проведено пошуків на березі з собакою, не проведено побудинкового обходу садового кооперативу, де випливла дівчина з човна, що перекинувся.

"Може її підібрали якісь покидьки і насильно утримують тут, а люди шукають на воді", - це вже як версію висуває подруга матері Євгенія.

Сама ж мати зниклої дівчини Каріни просить одне: "Найдіть мені дитину! Вона ж у мене одна".

Правоохоронців просить допитати ще раз дівчину, що врятувалась, запитує, чому і досі не проведено експертизу човна, який перекинувся того злополучного дня. Виявляється, що того дня якась жінка з садового кооперативу чула крики про допомогу і більш того, приходила на берег із собакою. Та нічого не помітила. 

Чим далі від дня трагедії - тим більше версій. Та поліціянти найбільше схиляються до однієї із них - що то був нещасний випадок на Дніпрі. Про це і повідомив Руслан Кочерга. Він піддає скептицизму ідеї залучити до розслідування екстрасенсів.

Пропонує мамі і волонтерам приходити до нього і тісно співпрацювати.

Начальник Кременчуцького міськрайонного управління державної служби надзвичайних ситуацій Сергій Геращенко повідомив, що і далі тривають пошуки зниклої дівчини.

"Вже повернувся катер, який два дні був на техогляді, щодня виходять наші працівники", - сказав він.

А перший віце-мер Володимир Пелипенко обіцяє, що пошуки дівчини не припинять. Наступне засідання міського штабу пропонують провести тут же на березі 18 квітня о 9 ранку.

Нагадаємо, кременчужани обговорюють терміни закінчення водолазами пошукових робіт на Дніпрі, де шукають дівчину з перевернутого човна.

Катер ДСНС знову задіяли в пошуках зниклої з моторного човна дівчини на Дніпрі.

Пошуки кременчужанки тривають: задіяні водолазні служби, водна поліція, місцеві жителі.

На Дніпрі перекинувся човен: випливла одна дівчина, а рятувальники шукають ще 4 чоловік.

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

 

 

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться